Červenec 2012

Známá Řeporyjská místa

31. července 2012 v 20:08 | SeBig |  Řeporyje

Vítejte ve městečku Řeporyje snad se vám tento průvodce bude líbit a odhalí vám Řeporyje jak je neznáte :-))


ŘEPORYJSKÁ NEMOCNICE

Tato nemocnice je jediná v Řeporyjích a je jak už samy vidíte opravdu veliká takže nemají problém s plnými čekárnami. Leží na kraji města v odlehlém místě.

ŘEPORYJSKÉ PUSTINY

Na tomto odlehlým a pustym kraji není nic zajímavého. Dá se tam snadno ztratit a jediné co tam je je benzinová pumpa kde dříve pracoval Chuck Norris.

KASINO

Leží v centru města a je to nejvišší budova Řeporyj proto jde vidět až z Řeporyjských pustin. Chodí tam známé osobnosti jako Semir Gerchan. V kasinu je spousta barů, automatů starých i nových mají tam všechny automaty, to proto je tak veliké.

POLICEJNÍ STANICE

Tato malá budova je policejní stanice kde pracuje seržant cukáč a ještě pár policistů. Pracoval zde i O'grady a Schimanski. Stanice obsahuje jen dvě cely, pár kanceláří a jednu vyslíchací místnost. Leží v obytné čtvrti.

STRIP KLUB

Tuto budovu najdete u začátku Řeporyjských pustin na odlehlém místě. Zdá se že tam moc lidí nechodí ale pár mužů z Řeporyj už se tam na děvčatech vystřídalo. V tomto bordelu pracují opravdu ty nejodpornější ženy z Řeporyj. Dokonce i padají zvěsti že to nejsou ani ženy.

Řeporyje jako takový

31. července 2012 v 19:06 | SeBig |  Řeporyje
Řeporyje nejsou ani město jako uvádí často Sebik ve svích animácích je to obec kde žije spoustu lidí, ale ve skutečnosti se tam skoro nic neodehrálo. Sebik se rozhodl obec trochu upravit na město a udělat zní město kde se vždycky něco děje...

odborný popis:
Městská část Praha-Řeporyje je jednou z 57 městských částí Hlavního města Prahy. Skládá se z katastrálního území řeporyjského, Zadní Kopaniny a menších částí katastru stodůleckého a třebonického. Má rozlohu téměř 1000 ha (10km čtverečních) a tím se řadí na začátek druhé desítky pražských městských částí, když je posuzujeme podle jejich velikosti. Počtem obyvatel je kdesi uprostřed a má perspektivu, že bude i nadále růst. Přes nedokončenou technickou infrastrukturu je o bydlení v tomto regionu velký zájem, neboť se zde snoubí charakter venkovského rekreačního bydlení s výhodami města.


Top 15 největších zlosynů

31. července 2012 v 15:29 | Jenda |  Žebříčky

15. Šéf Hatchwatch

Stupeň zlosti: 4/10
Nejhorší vlastnost: Upřímnost
Přísný šéf ukázal v animáku oheň zkáza lidstva jak umí škodit lidem. Propustil bouřící se zaměstnance a svojí dlouholeté sekretářce Kerol, která mu po celou tu dobu dělala výborné kafe, řekl do očí, že je píča. Stejně jako všechny ostatní obyvatele planety ho zabil meteorit.

14. Osborn

Stupeň zlosti: 2/10
Nejhorší vlastnost: Hra na kytaru
Osobní ochránce Kadáfího. V jeho honosném sídle vykonával funkci hlavního hlídače a hudebníka. Moc prostoru ale v Kájínkovi 5 nedostal, protože ho vyřídil sám Kájínek. Osborn ukázal svojí oddanost, když bránil Kadáfího vlastním tělem a schytal kulku místo něj.

13. Král titánů

Stupeň zlosti: 10/10
Nejhorší vlastnost: Vytí
Král titánů z planety Erlies vede svojí zrůdnou armádu proti všemu živému. Skupinu odvážlivců, vyslanou na průzkum rozdrtí se svými děsivými vojáky na cucky. Nakonec ale skončí zastřelený a stane se další postavou, co nepřežije terén smrti.

12. Kapitán

Stupeň zlosti: 7/10
Nejhorší vlastnost: Řezání jazyků
Svému vnukovi uříznul za neudržení tajemství kus jazyka - a to není to nejhorší, co tenhle fanatický kapitán udělal. Ubohé mořské panně chtěl odřezat šupiny a prodávat je na součástky. Naštěstí se zde ukázal hrdina Andy a nebohou pannu zachránil. Kapitán ale stále čeká na svojí šanci a doufá, že kus Andyho jazyka bude další návnada.

11. Ondřej Wolf

Stupeň zlosti: 9/10
Nejhorší vlastnost: Koňí stisk
Bývalý hasič, žid a tajný triumf Kadáfího v boji s Kajanem. Prý zabil přes 50 nezletilých dívek a Kennedyho s Tupacem. Bohužel pro něj, schytá ránu sekerou od Šapira, přejede ho Stoner a nakonec ho v rozhodující chvíli zradí trauma z dětství a on skončí v oceánu. Kájínek 7 pro něj teda moc dobře nedopadne.

10. Luddy

Stupeň zlosti: 8/10
Nejhorší vlastnost: Masakry rodin
Hlava drsného gangu jménem zabijáci. Krutý šéf, který neunese žádnou prohru, zažije krvavou pomstu. Smlsne si na něm Luigi Vitton jehož rodinu Luddy zmasakroval. I on tedy pozná, že když se někdo mstí, není cesty zpět.

9. Kat Šapiro

Stupeň zlosti: 8/10
Nejhorší vlastnost: Nevypočitatelnost
Nechvalně proslulý kat z věznice Mírov. Další z mnoha zloduchů zapletených do příběhu o Kájínkovi. V Kájínek 6 se nechá uplatit za falešnou smrt Alíš. Později ale ukáže svojí pravou tvář - za peníze si koupí obrovskou sekyru a chystá se s ní popravit Jirku. Jeho špatný odhad ale zapříčíní, že místo toho sejme Wolfa.

8. Gregorio Richmen

Stupeň zlosti: 10/10
Nejhorší vlastnost: Lakomost
Otrokář zblázněný do peněz, si vybral špatné dítko na únos. Od té doby mu totiž začal jít po krku želví táta. Richmen je tak nechutně při penězích, že mu místo krve tečou dukáty. Zastřelí ho Vitera, který si ihned nakrade plné kýble.

7. Soudce soudce Michael Jordon Jackson

Stupeň zlosti: 5/10
Nejhorší vlastnost: Korupčnost
Dvojče druhého soudce se dostalo mezi grázly vlastně náhodou. Michael byl vždycky lepší než bratr a nenechal se uplácet. Jenže po bratrově tragické smrti se nechal zkorumpovat Kadáfím. Převzal většinu věznic a začal jít tvrdě po krku všem, které podezříval právě z účasti na bratrově smrti. Jeho kladivo spravedlnosti naposledy bouchlo do stolu v animáku Kájínek 7, kde soudcův život ukončil žabák.

6. Martin Chlebníček

Stupeň zlosti: 6/10
Nejhorší vlastnost: Vtíravost
Známá Řeporyjská čórka zvonků. Kvůli jeho babetovému řádění se vlastně domluvil Útěk z Řeporyj. Chlebníček dlouho terorizoval poklidné obyvatele a připletl se snad do všeho, co se kdekoliv událo. Párkrát ten křivej ksicht dokonce někoho převezl. Jeho černou kariéru ukončil výstřelem z brokovnice naštvaný Chuck Norris. Díky chybě Šamana se ale čas od času Chlebníček stejně někde objeví, aby mohl znovu kamuflovat.

5. Kačenka

Stupeň zlosti: 1/10
Nejhorší vlastnost: Sprostá mluva
Mladá rebelka umí sice jen pár slov, zato pořádně peprných. Špatná výchova nezodpovědných prarodičů si vybrala svou daň. Ač věkem patří do školky, je sprostší než většina mnohem starších teenagerů. Svojí hrubou mluvu ukázala například v animáku Útěk z Řeporyj 3D. Můžeme alespoň doufat, že se Kačenka v budoucnu polepší.

4. Kolins

Stupeň zlosti: 9/10
Nejhorší vlastnost: Vztek
Šílenec, co chce ovládnout svět - nějak tak by se dal Kolins charakterizovat. Typická je pro něj sprška kulek, kterou věčně chrlí ze svého Thompsona. Jeho urputná snaha, s níž šel po čipu na ovládnutí světa, byla děsivá. Klidně by zabil tisíc lidí, jen aby dostal, co chce. Jeho řádění poznali i Tonyho Parťáci. Šílence nakonec oddělá pohotová holička.

3. Muammar Kadáfí

Stupeň zlosti: 10/10
Nejhorší vlastnost: Bezcitnost
Arciterorista z Líbije a jedna z nejvýraznějších postav posledních dílů o Kájínkovi. Pod jeho krutovládou započala v Lýbiji občanská válka. Kadáfí dal na varování Vitery a rozhodl se podplatit všechny policisty a soudce aby Kájínka vyřídili. Tomu se ale i přes všechna opatření podařilo zase utéct a zlikvidovat korunního prince všech Kadáfího akcí - Viteru. Po tomto incidentu teprve přestal terorista Kájínka podceňovat a udělal z něj terč všech dalších útoků. Všichni můžeme napjatě očekávat, jak dopadne jejich závěrečné střetnutí v animáku Kájínek 8.

2. Hydra (Jan Bástl)

Stupeň zlosti: 7/10
Nejhorší vlastnost: Přetvářka
Hydra háratá. Tak na tohohle zmetka nejhrubšího zrna by si měli dát pozor úplně všichni. Už od svého vylíhnutí v Táč Mahálu koná zlo a nic než zlo. Jeho protivná povaha a přetvařování z něj dělá jednoho z nejpodlejších lidí vůbec. Když udělal svůj první zločin, nikdo mu neřekl kvůli jeho minulosti jinak než hydra. Léta šikany a přehlížení v něm opravdu probudilo stvůru. Teď má na krku mnoho podrazů, což určitě ví i kluci z Řeporyjské party. Ze všeho nejvíc Bástl nesnáší, když někdo komolí jeho jméno. Poslední podvod mu ale moc nevyšel - kopla ho do brady splašená Jedličková. Hydra ale určitě ještě neřekla poslední slovo.

1. Martin Vitera

Stupeň zlosti: 5/10
Nejhorší vlastnost: Kradení felícií
A vítězem se stává…..
Věčný rebel a největší Řeporyjský grázl nemohl skončit jinde než na prvním místě. Padouch, který je pro každou zlost se dlouho držel relativně v poklidu ale věčné kouření marihuany a šlukování bongu z něj udělalo lidskou trosku. I když má občas malé záblesky dobra a nezapomíná na staré přátele, stejně se jedná o největšího gaunera v historii animáků. Díky jeho nutkání krást a získávat peníze na hulení se přimíchal do události, která navždy změnila život mnoha lidem. Zavraždil totiž několik cikánů, kteří mu nechtěli prodat tabák. A všechno to hodil na mladého Jiřího Kájínka. Toto rozhodnutí bylo patrně to nejhorší, co Vitera v životě udělal, páč Kájínek se mu naplno pomstil o pár let později. Přesto se jeho jméno navždy zapíše do historie zločinu zlatým písmem. Jeho první krádež Felície se dokonce dostala do hlavních zpráv na primě. Poprvé se objevil v Kájínkovi 3.

Martin Vitera schytal kulku do hlavy, když se snažil zbaběle utéct před Kájínkem. Teď je v umělém spánku, z nějž se už nejspíš nikdy neprobudí….

Želví syn

31. července 2012 v 15:13 Animáky A-Z
rok výroby: 2012
žánr: akční, komedie
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Michal Větrovský, Lubomír Novák, Sebastian Puchmertl, Jan Laurin, Martin Borovec a Tomáš Langr

příběh: Užijte si zábavu ve stylu Želví Táta! Užijte si akci ve stylu Čas a Tonyho Parťáci!
Už je to osmnáct let co zabily Soudce Michaela Jordona Jacksona, který zaplatil za to že se nechal zaprodat. Ovšem v očích svého syna, který nyní pracuje jako bankovní úředník byl hrdina. Kitt nikdy neuvažoval o tom že by mohl kráčet ve šlépějích svého otce páč za těch osmnáct let narostla v našem už již známém městečku Řeporyje zločinnost o 80%. Situace se však mění když gang který si říkají Herpesáci pod velením Žabáka který zabil Kittova otce vyloupí banku ve které náš hrdina pracuje. Kitt si uvědomí že se schovávat nebude a je čas se hodit do zeleného!

zajímavosti:
 • Animák obsahuje 556 pixelů.
 • Martina Borovce oslověj hned třemi jménami Smrk, Sjezdofka a Rýma. V titulkách je napsán jako Smrk.
 • Postava Spada který zemřel při výbuchu dodávky není napsána v závěrečních titulkách protože nepromluvil ani jedno slovo. Vzato Bobek který taky nepromluvil je napsaný protože měl o hodně větší roli než Spade.
 • Jakub Blažek odmítl dabovat Sgt. Cukáče.
 • Tomáš Langr odmítl dabovat Žabáka Jacoba. Proto Žabák říka jen jednu větu jelikož Sebik musel kvuli neučasti Langyho odstranit veškeré jeho dialogy.
 • Animák se začal dělat ke konci března pak se kvůli zaneprázdněnosti přestalo a začalo se zase ke konci června.
 • Než animák vznikl trvalo to čtyři měsíce.
 • V animáku se měl ještě oběvit po zavěrečných titulcích Žabákův rap ve vězení. Měl zpívat Just the two of us od Willa Smitha. Nakonec se od nápadu ustoupilo.
 • Na scéně se měl taky oběvit Stoner který měl být také členem Herpess gangu a který měl probourat zeď dodávkou. Nakonec to byl Spade kdo nahradil Stonera. Tvůrci se něchtelo zabít tak vzácnou postavu.
 • Při tvoření animáku se do Rosenberg teamu přidali dva nováčci Michal Větrovský který namluvil hlavní postavu a Luboš Novák který namluvil hlavního záporáka.

PŘEHRÁT

STÁHNOUT


Želví táta

31. července 2012 v 15:09 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: akční, komedie
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Tomáš Langr a Sebastian Puchmertl

příběh: Známá postava Soudce Michael Jordon Jackson neštastnou náhodou utone na výletě na panamy ale zároveň se znovu narodí díky želvám který mu dali život. Když se o tři měsíce později probouzí zjišťuje že si někdo zotročil jeho syna. Vydává se tedy na cestu se svím starým známym osvobodit syna z otroctví!

PŘEHRÁT

STÁHNOUT


Schimanski: kouzelný cylindr

31. července 2012 v 15:05 Animáky A-Z
rok výroby: 2012
žánr: krimi, komedie
režie: Jan Laurin
scénář: Jan Laurin
dabing: Jan Laurin, Sebastian Puchmertl a Tomáš Langr

příběh: Příběh nám poprvé představí komisaře Schimanského. Ten byl pověřen vypátrat kdo ukradl jakýsi kouzelný cylindr zaručující věčné mládí. Pátrání komisaře dovede až ke starému příteli...

PŘEHRÁT


Čas

31. července 2012 v 15:02 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: akční
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl a Tomáš Langr

příběh: Lylovi unesou ženu a dostane instrukce že má předat 5 000 000 dolarů v hotovosti jeho přítel má ale jiný plán. Jde o čas.

PŘEHRÁT

STÁHNOUT


Modern warrior: cyborg uprising

31. července 2012 v 14:59 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: akční, sci-fi
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl

příběh: Budoucnost: zemi ovládli cyborgové armádá nad tím ztrácí kontrolu a města jsou v troskách zbylí vojáci se ještě snaží bojovat pod velením majora Harrise. Do města je vyslán nový druh vojáka je to cyborg ale není jedním z tech co chtejí vyhladit lidskou rasu je to ten co chce zachránit svět před hrozbou musí najít bombu která zničí hlavní ustřednu cyborgu v cestě mu stojí cyborgové ale i major Harris který chce cyborgy vyhladit a druhu který má zachránit lidstvo nevěří.

zajímavosti:
 • Pro vytvoření tohoto animáku si vzal Sebik inspiraci ze hry na PS1 C-12: final resistance.
 • Sebik chtěl aby když jste koukali, tak aby jste měli pocit že hrajete videohru.
 • Většina hudby je ze starých videoher na PS1 a 2.

PŘEHRÁT


Návnada

31. července 2012 v 14:57 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: komedie
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Jan Laurin, Sebastian Puchmerl a Tomáš Langr

příběh: Andy a Han se rozhodnou zajet si na ryby, jenže zjistí že jezero už není to co bývalo nakonec to ale zkusí a uloví něco co nikdo z nich nečekal...

STÁHNOUT


Kájínek 8

31. července 2012 v 14:54 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: akční, krimi, komedie
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl a Tomáš Langr

příběh: Poslední cesty Jiřího Kájínka...

zajímavosti:
 • Než byli jako další záporáci Trivette a Kranich byl zvažován místo nich David Hasselhoff.
 • Několik scén bylo přidáno až během stříhání ve Windows Movie Maker třeba scéna když na Chucka střílej teroristi nebo když Ališ udeří koktacího Lumíra.
 • Dlouho se přemýšlelo co dát jako píseň do titulků uvažovalo se o Don Omar - Danza Kuduro, Mafia hlavní theme a Thin Lizzy - Jailbreak.
 • Tento animák vyšel na 375 pixelů.
 • Vytvořit tento animák zabralo více času a dělalo se na něm nejdíl když se to srovná s vytvářením předchozích dílů.
 • Během vytváření tohoto animáku zahynula jedna z hlavních postav z Kájínka Muammar Kaddafi jelikož už byl scénář dávno hotov rozhodl se to Sebik aspon trochu udělat podle skutečnosti a při scéně kdy Muammara Žabák zastřelí tak ho trefí dvakrát do hlavy jednou do hrudníku stejně tak tomu bylo ve skutečnosti.
 • Toto má být definitivně poslední díl Kájínka i když během vytváření osmičky měl Sebik několik nápadů na další díly.
 • Andy Milonakis odmítl roli v animáku.

STÁHNOUT


Kájínek 7: koňí sťisk

31. července 2012 v 14:51 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: akční, krimi, komedie
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl a Tomáš Langr

příběh: A je to tu zase! Kájínek opět v nebezpečí! Kaddáfí se sotva vzpomatoval s autonehody která ho potkala hned se chce zbavit Kájínka protože mu zabil jeho člověka. Kájínek ale není sám na pomoc mu přichází přatelé aby ho dostali z cely, jenže nebude to snadné protože Kaddafí vypsal na odměnu za Kájinkovo ohambí.

zajímavosti:
 • Název byl daný ještě předtím než vznikla šestka.
 • "Koňí Stisk" vymyslel Langy a když Sebig začal na Kájínkovi pracovat odvodil si hned z názvu postavu Wolfa která si zahrála také zaporáka.
 • Sebig původně chtěl nechat zbytek série na Langym.
 • Největší čas přemýšlení věnoval Sebig tomu aby celá série měla smysl.

STÁHNOUT


Kájínek 6: bflmpsvz

31. července 2012 v 14:47 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: krimi, komedie
režie: Tomáš Langr
scénář: Tomáš Langr
dabing: Sebastian Puchmertl, Tomáš Langr a Jan Laurin

příběh: Alíš jde pod kudlu a Kajan stim nic bohužel nezmůže protože jeho ostraha je podplacená. Dostane se aspoň Jirka na pohřeb? Jak se vyrovná se smrtí své přítelkyně?

STÁHNOUT


Kájínek 5: hychykyrydytyny

31. července 2012 v 14:45 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: akční, krimi, komedie
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl a Tomáš Langr

příběh: Jiří Kajínek už zase prchá z vězení tentokrát aby zjistil pravdu kdo stojí za tím že ho neprávem obvinily. Dává dohromady starej tým a jdou společně vstříc proti pravdě.

zajímavosti:
 • Sebig to že tvoří Kájínka 5 udržoval v tajnosti před všema dokonce i před klukama od Rosenberg mělo jít o překvapení.
 • Jelikož se v době vymýšlení příběhu Sebig s Langym nebavil přemýšlel o tom že by v animáku šlo oto že se serií Kájínek chtějí skončit a že by Kájínek zkoušel dát dohromady režiséry Sebiga a Langyho, aby série nezanikla.
 • Sebig se inspiroval filmem Rychle a zběsile 5, kde se parta dá taky dohromady.
 • Animák byl hotov do pěti dnů.
 • Jde o nejdelší díl ze série Kájínek.
 • Po shlédnutí druhého dílu Kájínka se Sebig rozhodnul udělat písničku Thin Lizzy - Jailbreak jako hlavní theme k pětce.

STÁHNOUT


Kájínek 4: konec Kájínků v čechách

31. července 2012 v 14:40 Animáky A-Z
rok výroby: 2011
žánr: krimi, komedie
režie: Tomáš Langr
scénář: Tomáš Langr
dabing: Sebastian Puchmertl, Tomáš Langr a Jan Laurin

příběh: Nebezpečný zloděj zvonků utekl z vězení a policajti se ho snažejí chytit. Kajínek chce dostat Viteru do basy, proto utekl z vězení, aby ukončil ten nekonečný vzpor. Na scéně se objevuje Chuck Norris, který se chce Viterovi pomstít za to, že ho zažaloval, a tak Norris se chce spojit s Kajínkem a společně dostat Viteru tam, kam patří...do báně.

STÁHNOUT


Kájínek 3: samoděržaví

31. července 2012 v 14:38 Animáky A-Z
rok výroby: 2010
žánr: krimi, komedie
režie: Tomáš Langr
scénář: Tomáš Langr, Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl a Tomáš Langr

příběh: Další pokračování příběhu Kajínka. Tentokrát se do děje zamotá i mladík kterého zatkli neprávem a je za katrem s Kajínkem. Oba dva maji cíl dostat se ven z báně a do báně dostat Chlebníčka a Norrise povede se jim to?

zajímavosti:
 • Na animácích Terén Smrti a Totall Shoot který mají přes 8 minut se pracovalo přes dva týdny zatím co Kajínek 3 který má též přes 8 minut se stačil udělat přes noc.

STÁHNOUT


Kájínek 2: nová existence

31. července 2012 v 14:35 Animáky A-Z
rok výroby: 2010
žánr: krimi, komedie
režie: Tomáš Langr
scénář: Sebastian Puchmertl, Tomáš Langr
dabing: Sebastian Puchmertl a Tomáš Langr

příběh: Druhý díl o Jiřím Kajínkovi tentokrát se bude snažit dostat z nejstřeženější věznice Míroslavof.

STÁHNOUT


The Kájínek

31. července 2012 v 14:32 Animáky A-Z
rok výroby: 2010
žánr: krimi, komedie
režie: Tomáš Langr
scénář: Sebastian Puchmert, Tomáš Langr
dabing: Sebastian Puchmerl a Tomáš Langr

příběh: Promyšlený animovaný příběh Jiřího Kájínka který zastřelil dva muže ale jeden utekl a udal ho. O sedm dní později Kajínka dopadnou a on jde před Hulínskej soud který nemá slitování.

STÁHNOUT


Není cesty zpět

31. července 2012 v 14:29 Animáky A-Z
rok výroby: 2010
žánr: drama
režie: Tomáš Langr
scénář: Tomáš Langr
dabing: Tomáš Langr

příběh: Příběh je o Luigim který jde svou cestu za pomstou chce zabít šéfa Mafie Luddyho který mu zabil otce.

PŘEHRÁT


Zítra chcípneš!

31. července 2012 v 14:26 Animáky A-Z
rok výroby: 2010
žánr: komedie
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl, Jan Laurin, Tomáš Langr a Martin Borovec

příběh: Příběh vypráví o dvouch kamoších kterým kazí radost jejich soused. Krade jim zvonky a buzeruje okolí. Proto se hoši rozhodnou hyperaktivního a nežádoucího souseda zabít. Najmou si tři profesionály mimochodem i jejich staré známé aby za ně udělaly špinavou práci samozřejmě odměna bude hrát v tomhle "úkolu" roli.

zajímavosti:
 • Už pátý animák od RC kde mají hlavní postavy jména Jenda, Sebík a Langy.

STÁHNOUT


Před smrtí

31. července 2012 v 14:22 Animáky A-Z
rok výroby: 2010
žánr: akční
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Sebastian Puchmertl

příběh: Tom pracuje jako tajný agent který je teď vyslán do Francie.

zajímavosti:
 • Původní název Before the Dead měl být Nabitý Zásobník.