Členové týmu RC

31. července 2012 v 2:48 | SeBig |  Členové týmu

SEBASTIAN PUCHMERTL - SEBIG

Ředitel RC, režisér, animátor, scénárista, dabér, herec

Sebik založil společně s kamarády Langym a Jendou RC. Začalo to když Sebik vytvořil první animák Mexický Pajzl který ale později omylem smazal. Všechny animáky co jsou animuje a kreslí právě on, taky se stará o stránky a o účet na Youtube. Sebik nejraději dělá akční animáky, je spolehlivý a nejradší má své fanoušky a přátelé které mu pomahají.

MICHAL VĚTROVSKÝ - VOBAL

Režisér, dabér, animátor, scénarista, herec, kameraman, ředitel společnosti


Mladší bratr Langyho a tak trochu jeho náhrada. Michal se zdá že rád dabuje a jde mu to velmi dobře. Jeho dabování začalo hned hlavní rolí v animáku Želví syn.

největší role: Kitt (Želví syn 1,2)

JAN LAURIN - JENDA

Režisér, scénarista, dabér

Animáky ho hodně bavili a tak se knám přidal. Nejdřív začal dabingem a pak začal sám psát i scénáře a režírovat. Je spolehlivý a nejradši dělá animáky ze života a komedie. Jenda je taky člověk který vymyslel název pro společnost, ani se neví proč, ale prostě Rosenberg company. Nejspíš to bylo ze srandy myšleno a tak se tak jmenujem.

největší role: Jend a Jenada (Jend a Jenada), Andy (Návnada), Schimanski (Schimanski: kouzelný cylindr), Jenda (EFR)

MARTIN BOROVEC

Dabér

Martin je ochotný člen RC a kámoš Sebika ze školy kde snim společně kreslil komixi. Martin si poprvé zadaboval (stejně jako Jenda) v Sebikově třetím sc-fi animáku Terén Smrti. Od té doby je spolehlivým členem a nejčastěji se objevuje v Sebikovích animácích a nejčastěji dabuje záporáky.

největší role: Ben (Zaprodanci), Rick (Tonyho parťáci)

LUBOMÍR NOVÁK - LUBOŠ

Dabér

Luboš se k RC přidal o něco později společně s Michalem Větrovským se poprvé objevil v Sebikovim akční animáku Želví syn, kde Luboš namluvil postavu hlavního padoucha.Teď se vjenuje spíš hudbě.

JAN POHANČENÍK - GOTFAN

Režisér, scénárista, dabér

Člověk který svíma Sims filmama motivoval Sebika. Už natočil nespočet sims seriálů a filmů. Sebik se seznámil s Honzou přes YT a od té doby co si padli do noty se stali partnery. První Honzova role pod RC (kde vytvořil i jeden skvělý interiér banky) byla hned hlavního hrdiny a to v Zaprodancích.

největší role: Kreténi dimenze (Honza a Tomáš), Luis (Zaprodanci), Groun (Rány slz 1,2)

MAREK FOUSEK - ELEMENTRY

Dabér

Marek je jeden z dalších fanoušků RC, které se připojily do týmu. Pomohl Sebikovi s výběrem hudby do Zaprodanců a taky si tam poprvé zadaboval, má spoustu skvělých nápadu jako například udělat anglické titulky k animákům, aby jsme měli větší sledovanost. Má taky svůj účet na YT.

největší role: Travis (Pod kapotou)

TOMÁŠ KOPRUŠŤÁK

Dabér

Stejný filmový fanda jako Sebik. Tomáš se Sebikem poznali na filmové stránce CSFD.cz kde měli hodně podobný vkus. První roli mu Sebik nabídl k Zaprodancům.

největší role: Merci (Ted Merci 1,2,3)

MIROSLAV ZBOŘIL - CMUNDA

Dabér

Míra je starý známý Sebika, první dabérskou roli měl v animáku Zaprodanci. Ovšem jeho postavu můžete vidět i ve více animákach ale bez jeho hlasu.

největší role:

JAN KRÁKORA - HANS

Dabér

Hans alias MrTheChimera byl velkým fanouškem RC. Dokonce udělal i jeden animák ve stejném stylu - Vladislav Stamic, který se mu (na to že to dělal poprvé) hodně povedl. Sebik si oblibil, jak ten animák, tak i Chimérovu orientaci v jeho animácích. Nabídl mu tedy členství v RC.

největší role: Craull (Ted Merci 1,2,3)

TOMÁŠ LANGR - LANGY

Režisér, scénarista, dabér, herec

Langy začal pomáhat Sebikovi s dabingem hned od prvního animáku a pak se přidal. Začal psát scénáře k animákům které Sebik nakreslil. Nejčastěji to byli animáky ze skutečného života se skutečnými postavami akorát trochu domyšlený a humorný. Později ho ale psaní omrzelo a nakonec i dabování protože si našel jiné koníčky. I tak je nadále členem a doufáme že snad někdy ještě něco napíše nebo nadabuje.

největší role: Tom (Tonyho parťáci), Tom (Casino)

JAN MORAVEC - BORIS

Herec

Honza začal svojí "kariéru" v RC v krátkém filmu Kachna nad zlato. Svůj zájem dělat s RC projevil Sebikovi tak hned dostal roli, spolupracuje se sním velice dobře.

největší role: Eugene (Polední hlídka)

ŠTEFAN VARMUS - SETLER

Herec

Štefan se poprvé objevil v Grázlech, kde si zahrál roli Mr. Pluma. Film ale bohužel nevznikl dále také spolupracoval na dalších točených projektech.

největší role: Large (Polední hlídka)

JAN JANECKÝ - JENYS

Herec, dabér

Jenys je Sebikuv kámoš ze základky, nejdřív začal dělat se Sebikem Lets Playe a pak se připojil o do dabingu a do natáčení.

největší role: Space (Polední hlídka), Žolík (Želví syn 2)

MONIKA VORÁČKOVÁ - GAGOOL

Dabérka

Monča je spolužačka Sebika, animáky ji baví a tak si jednou chtěla zkusit taky zadabovat. Její první role byla v Želvím synovi 2. Sebik je za Monču moc rád protože je to první holka v týmu a ženský hlas se vždy hodí.

největší role: Delisha (Temné ulice)

JAKUB BLAŽEK - BLÁŽA


Dabér


Kuba je starý známý kámoš Sebika ze základky. Jednou mu Sebik nabídl roli v Želvím synovi 2 tak jí přijal. Snad ho dabování baví a ještě někdy si zadabuje.

největší role: Stan (Pod kapotou)

ARTUR KOMŇACKÝ

Herec, dabér

Artura oslovil Sebik jestli by si nemohl propujčit jeho postavu z jeho animáku a jestli by mu ji nemohl i nadabovat. Artur přijmul žádost a tak si zadaboval hlavního záporáka v Želvím synovi 2. Sebik je za Artura rád protože jeho dabing a artikulace je opravdu vynikající a přinesla pro ŽS2 velké plus.

největší role: Van Helsing (Andělé noci), Vojín Zmrd (Želví syn 2)DALŠÍ ČLENOVÉ:


RICHARD BLAŽEK (herec)

ONDŘEJ ŠMÍD - OTMAR (herec)

LADISLAV KALBÁČ (herec)

ZDENĚK ŠTÍPEK (herec)

ŠIMON JŮZA (herec)

MARKÉTA LANGEROVÁ (dabérka)

DAVID HELLER (dabér)

TOMÁŠ JANECKÝ (herec, kompars)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KRADL VOMÁČKY KRADL VOMÁČKY | 7. srpna 2012 v 23:12 | Reagovat

Kdyt mi je 7

2 Sam Sam | 20. srpna 2012 v 18:21 | Reagovat

Zdravím, nepotřebujete ještě dalšího dabéra, klidně bych si zadaboval. Dabuji si sám filmy (viz.web) a taky Jsem daboval u Honzi Pohančeníka, najdete mně pod jménem Samuel Čech. Díky.

3 Sam Sam | Web | 20. srpna 2012 v 18:21 | Reagovat

sorry, web zde

4 rcstudios rcstudios | Web | 22. srpna 2012 v 2:02 | Reagovat

Jasné, budeme moc rádi když se knám připojí někdo nový! :-)

5 frank777 frank777 | E-mail | 27. srpna 2012 v 18:03 | Reagovat

hele kluci honza pohančeník mi řekl že shaníte dabéry mužu vam pomoct klidně mužu být i neco jiního ale odepište jestli mně berete :-D

6 frank777 frank777 | E-mail | 27. srpna 2012 v 18:04 | Reagovat

odepište na email

7 Blaža Blaža | E-mail | 16. září 2014 v 13:01 | Reagovat

Ty vole to chčiju to sem nevědel ani ze existuje. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama