Postavy

31. července 2012 v 4:41 | SeBig |  Útěk z Řeporyj - postavy
Jenda
nar: 1984

Jenda je normální kluk, tedy občas je trochu nadržený a navštevuje strip kluby. Ovšem má smůlu u žen a lepí se na něj samý hnusný ženský co snad ani nejsou ženy. Jednou ho zabije na cestě do Amstrdamu robotickej Chlebníček ale kluci ho ve třetím díle vrátí k životu. Nejraději pije kakao a nosí u sebe furt 20eurovku.

byl v dílech: 1,2,3


Sebík
nar: 1986

Sebik je hodně kamarádský typ, akorát nesnáší nemocnice má fobie ze Stonera a trápí ho mokré sny. Rád poznává nové lidi a kamarády. Dokonce se kamarádí i s pěknýma grázlama jako je Vitera a Chlebníček.

byl v dílech: 1,2,3


Langy
nar: 1987

Velký gambler Langy v některých situacích jedná hrozně zbrkle a proto je velmi často na mizině a v problémech. Rád utrácí peníze v kasínu na které mu přispívá strejda Fukar. Automaty v kasínu ovšem nejsou to jediný co ho láká a jde do každý hry ve které jde o peníze. I když má tak smolný život, že nemá ani na bydlení, ani na jídlo, tak se zdá že mu to je uplně jedno.

byl v dílech 1,2,3


Chuck Norris
nar: 1940

Chuck je slavná akční hvězda po béčkových filmech jako Les v Džungli a Planeta na pokraji se rozhodl stát katem, pak prodavačem na benzínový pumpě. Teď je na volné noze a kluky zrovna moc v lásce nemá protože ho Jenda postřelil. Nakonec jim ale zachrání život a kluci nejsou jediní komu zachránil život. Má taky zajímavý vztah se Semirem.

byl v dílech: 1,2,3

Jan Bastl
nar: 1986
umr: 2012

Jan Bastl alias Hydra umí lidem pořádně komplikovat život. Je drzý a vlezlý a hlavně hrozný podrazák. Myslí si že má spoustu přátel, ale všichni ho nenávidí a to ani když se stal prezidentem Amsterdamu. Všechno akorát zvoře.

byl v dílech: 1,2,3

Martin Chlebníček
nar: 1985

Známý Řeporyjský zloděj zvonků. Jeho křivá držka nezná mezí. Jeho život spočívá vtom kazit ho jiným. Krade vše co není pevně přibitý až na zvonky. Několikrát už po něm šla policie. Jednou byl ve vězení a jde ho těžko lapit. Zastřelil ho Chuck Norris, ale byl zase omylem obživen. Sem tam se někde objeví a něco čorne a taky má dítě s Moustič. Tady vidíte že i zvíře si najde rodinu.

byl v dílech: 1,2,3

Bryan Stoner
nar: 1961

Tak tenhle maník když se dostane za volant tak zaviní pěkný škody. Někdy dopadne jeho řízení katastroficky a někdy prospívá okolí. Každopádně za volantem mu to vubec nejde. Vždy nabourá, ale opravdu vždy. Víc toho o něm není známo jen že vždy své nehody přežije a že mu řidičák sfalšoval Vitera.

byl v dílech: 1,2,3


Martin Vitera
nar: 1987
umr: 2010

Skuřka, Řeporyjský grázl a dealer. V lapáku byl za krádeže osobních aut ale to ho stejně v dělání problémů nezastavilo. Nesnáší Chlebníčka protože mu ukradl zvonek a další dealeři mu kvuli tomu házeli šutry do postele. Nakonec se spojí s hlavními hrdiny a udělá si výlet do Amsterdamu.

byl v dílech: 1,2

Petr Beneš
nar: 1986
umr: 2010

Beneš je kámoš Sebíka. Skamarádili se spolu v sanatoriu pro duševně choré ale nakonec zjistily že se znaj už od školy. Pak společně uprchli. Beneš má střevní poťíže a furt musí někde srát tim zbusobí pár zmatků. Nakonec se dozvíme že má rakovinu konečníku a hned v zápětí zemře.

byl v dílech: 2

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRABali KIRABali | E-mail | Web | 13. července 2018 v 6:25 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama