Top 15 největších zlosynů

31. července 2012 v 15:29 | Jenda |  Žebříčky

15. Šéf Hatchwatch

Stupeň zlosti: 4/10
Nejhorší vlastnost: Upřímnost
Přísný šéf ukázal v animáku oheň zkáza lidstva jak umí škodit lidem. Propustil bouřící se zaměstnance a svojí dlouholeté sekretářce Kerol, která mu po celou tu dobu dělala výborné kafe, řekl do očí, že je píča. Stejně jako všechny ostatní obyvatele planety ho zabil meteorit.

14. Osborn

Stupeň zlosti: 2/10
Nejhorší vlastnost: Hra na kytaru
Osobní ochránce Kadáfího. V jeho honosném sídle vykonával funkci hlavního hlídače a hudebníka. Moc prostoru ale v Kájínkovi 5 nedostal, protože ho vyřídil sám Kájínek. Osborn ukázal svojí oddanost, když bránil Kadáfího vlastním tělem a schytal kulku místo něj.

13. Král titánů

Stupeň zlosti: 10/10
Nejhorší vlastnost: Vytí
Král titánů z planety Erlies vede svojí zrůdnou armádu proti všemu živému. Skupinu odvážlivců, vyslanou na průzkum rozdrtí se svými děsivými vojáky na cucky. Nakonec ale skončí zastřelený a stane se další postavou, co nepřežije terén smrti.

12. Kapitán

Stupeň zlosti: 7/10
Nejhorší vlastnost: Řezání jazyků
Svému vnukovi uříznul za neudržení tajemství kus jazyka - a to není to nejhorší, co tenhle fanatický kapitán udělal. Ubohé mořské panně chtěl odřezat šupiny a prodávat je na součástky. Naštěstí se zde ukázal hrdina Andy a nebohou pannu zachránil. Kapitán ale stále čeká na svojí šanci a doufá, že kus Andyho jazyka bude další návnada.

11. Ondřej Wolf

Stupeň zlosti: 9/10
Nejhorší vlastnost: Koňí stisk
Bývalý hasič, žid a tajný triumf Kadáfího v boji s Kajanem. Prý zabil přes 50 nezletilých dívek a Kennedyho s Tupacem. Bohužel pro něj, schytá ránu sekerou od Šapira, přejede ho Stoner a nakonec ho v rozhodující chvíli zradí trauma z dětství a on skončí v oceánu. Kájínek 7 pro něj teda moc dobře nedopadne.

10. Luddy

Stupeň zlosti: 8/10
Nejhorší vlastnost: Masakry rodin
Hlava drsného gangu jménem zabijáci. Krutý šéf, který neunese žádnou prohru, zažije krvavou pomstu. Smlsne si na něm Luigi Vitton jehož rodinu Luddy zmasakroval. I on tedy pozná, že když se někdo mstí, není cesty zpět.

9. Kat Šapiro

Stupeň zlosti: 8/10
Nejhorší vlastnost: Nevypočitatelnost
Nechvalně proslulý kat z věznice Mírov. Další z mnoha zloduchů zapletených do příběhu o Kájínkovi. V Kájínek 6 se nechá uplatit za falešnou smrt Alíš. Později ale ukáže svojí pravou tvář - za peníze si koupí obrovskou sekyru a chystá se s ní popravit Jirku. Jeho špatný odhad ale zapříčíní, že místo toho sejme Wolfa.

8. Gregorio Richmen

Stupeň zlosti: 10/10
Nejhorší vlastnost: Lakomost
Otrokář zblázněný do peněz, si vybral špatné dítko na únos. Od té doby mu totiž začal jít po krku želví táta. Richmen je tak nechutně při penězích, že mu místo krve tečou dukáty. Zastřelí ho Vitera, který si ihned nakrade plné kýble.

7. Soudce soudce Michael Jordon Jackson

Stupeň zlosti: 5/10
Nejhorší vlastnost: Korupčnost
Dvojče druhého soudce se dostalo mezi grázly vlastně náhodou. Michael byl vždycky lepší než bratr a nenechal se uplácet. Jenže po bratrově tragické smrti se nechal zkorumpovat Kadáfím. Převzal většinu věznic a začal jít tvrdě po krku všem, které podezříval právě z účasti na bratrově smrti. Jeho kladivo spravedlnosti naposledy bouchlo do stolu v animáku Kájínek 7, kde soudcův život ukončil žabák.

6. Martin Chlebníček

Stupeň zlosti: 6/10
Nejhorší vlastnost: Vtíravost
Známá Řeporyjská čórka zvonků. Kvůli jeho babetovému řádění se vlastně domluvil Útěk z Řeporyj. Chlebníček dlouho terorizoval poklidné obyvatele a připletl se snad do všeho, co se kdekoliv událo. Párkrát ten křivej ksicht dokonce někoho převezl. Jeho černou kariéru ukončil výstřelem z brokovnice naštvaný Chuck Norris. Díky chybě Šamana se ale čas od času Chlebníček stejně někde objeví, aby mohl znovu kamuflovat.

5. Kačenka

Stupeň zlosti: 1/10
Nejhorší vlastnost: Sprostá mluva
Mladá rebelka umí sice jen pár slov, zato pořádně peprných. Špatná výchova nezodpovědných prarodičů si vybrala svou daň. Ač věkem patří do školky, je sprostší než většina mnohem starších teenagerů. Svojí hrubou mluvu ukázala například v animáku Útěk z Řeporyj 3D. Můžeme alespoň doufat, že se Kačenka v budoucnu polepší.

4. Kolins

Stupeň zlosti: 9/10
Nejhorší vlastnost: Vztek
Šílenec, co chce ovládnout svět - nějak tak by se dal Kolins charakterizovat. Typická je pro něj sprška kulek, kterou věčně chrlí ze svého Thompsona. Jeho urputná snaha, s níž šel po čipu na ovládnutí světa, byla děsivá. Klidně by zabil tisíc lidí, jen aby dostal, co chce. Jeho řádění poznali i Tonyho Parťáci. Šílence nakonec oddělá pohotová holička.

3. Muammar Kadáfí

Stupeň zlosti: 10/10
Nejhorší vlastnost: Bezcitnost
Arciterorista z Líbije a jedna z nejvýraznějších postav posledních dílů o Kájínkovi. Pod jeho krutovládou započala v Lýbiji občanská válka. Kadáfí dal na varování Vitery a rozhodl se podplatit všechny policisty a soudce aby Kájínka vyřídili. Tomu se ale i přes všechna opatření podařilo zase utéct a zlikvidovat korunního prince všech Kadáfího akcí - Viteru. Po tomto incidentu teprve přestal terorista Kájínka podceňovat a udělal z něj terč všech dalších útoků. Všichni můžeme napjatě očekávat, jak dopadne jejich závěrečné střetnutí v animáku Kájínek 8.

2. Hydra (Jan Bástl)

Stupeň zlosti: 7/10
Nejhorší vlastnost: Přetvářka
Hydra háratá. Tak na tohohle zmetka nejhrubšího zrna by si měli dát pozor úplně všichni. Už od svého vylíhnutí v Táč Mahálu koná zlo a nic než zlo. Jeho protivná povaha a přetvařování z něj dělá jednoho z nejpodlejších lidí vůbec. Když udělal svůj první zločin, nikdo mu neřekl kvůli jeho minulosti jinak než hydra. Léta šikany a přehlížení v něm opravdu probudilo stvůru. Teď má na krku mnoho podrazů, což určitě ví i kluci z Řeporyjské party. Ze všeho nejvíc Bástl nesnáší, když někdo komolí jeho jméno. Poslední podvod mu ale moc nevyšel - kopla ho do brady splašená Jedličková. Hydra ale určitě ještě neřekla poslední slovo.

1. Martin Vitera

Stupeň zlosti: 5/10
Nejhorší vlastnost: Kradení felícií
A vítězem se stává…..
Věčný rebel a největší Řeporyjský grázl nemohl skončit jinde než na prvním místě. Padouch, který je pro každou zlost se dlouho držel relativně v poklidu ale věčné kouření marihuany a šlukování bongu z něj udělalo lidskou trosku. I když má občas malé záblesky dobra a nezapomíná na staré přátele, stejně se jedná o největšího gaunera v historii animáků. Díky jeho nutkání krást a získávat peníze na hulení se přimíchal do události, která navždy změnila život mnoha lidem. Zavraždil totiž několik cikánů, kteří mu nechtěli prodat tabák. A všechno to hodil na mladého Jiřího Kájínka. Toto rozhodnutí bylo patrně to nejhorší, co Vitera v životě udělal, páč Kájínek se mu naplno pomstil o pár let později. Přesto se jeho jméno navždy zapíše do historie zločinu zlatým písmem. Jeho první krádež Felície se dokonce dostala do hlavních zpráv na primě. Poprvé se objevil v Kájínkovi 3.

Martin Vitera schytal kulku do hlavy, když se snažil zbaběle utéct před Kájínkem. Teď je v umělém spánku, z nějž se už nejspíš nikdy neprobudí….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama