Známá Řeporyjská místa

31. července 2012 v 20:08 | SeBig |  Řeporyje

Vítejte ve městečku Řeporyje snad se vám tento průvodce bude líbit a odhalí vám Řeporyje jak je neznáte :-))


ŘEPORYJSKÁ NEMOCNICE

Tato nemocnice je jediná v Řeporyjích a je jak už samy vidíte opravdu veliká takže nemají problém s plnými čekárnami. Leží na kraji města v odlehlém místě.

ŘEPORYJSKÉ PUSTINY

Na tomto odlehlým a pustym kraji není nic zajímavého. Dá se tam snadno ztratit a jediné co tam je je benzinová pumpa kde dříve pracoval Chuck Norris.

KASINO

Leží v centru města a je to nejvišší budova Řeporyj proto jde vidět až z Řeporyjských pustin. Chodí tam známé osobnosti jako Semir Gerchan. V kasinu je spousta barů, automatů starých i nových mají tam všechny automaty, to proto je tak veliké.

POLICEJNÍ STANICE

Tato malá budova je policejní stanice kde pracuje seržant cukáč a ještě pár policistů. Pracoval zde i O'grady a Schimanski. Stanice obsahuje jen dvě cely, pár kanceláří a jednu vyslíchací místnost. Leží v obytné čtvrti.

STRIP KLUB

Tuto budovu najdete u začátku Řeporyjských pustin na odlehlém místě. Zdá se že tam moc lidí nechodí ale pár mužů z Řeporyj už se tam na děvčatech vystřídalo. V tomto bordelu pracují opravdu ty nejodpornější ženy z Řeporyj. Dokonce i padají zvěsti že to nejsou ani ženy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama