Jenda

6. srpna 2012 v 22:04 |  Rozhovory
Ahoj Jendo, jak si se vlastně seznámil se Sebíkem a Langym? Je známo že jsi úplně odjinud.
- Ahoj, no vlastně to byla náhoda se Sebikem jsme se seznámili na facebooku u jednoho statusu (smích). A ten mě pak seznámil s Langym s kterým sem si taky padl neskutečně do noty. Sice žádný extra originální seznámení ale sem za ně hrozně rád.


Rozumíš si s nimi hodně?
- Určitě. Kluci sou hrozně fajn mají rádi srandu a stejný styl humoru jako já. Taky sou dny kdy si lezeme na nervy ale už sem zažil hrozně moc pohodovejch večerů na skypu kdy jsem brečel smíchy (usmívá se).


Co nejvíc ovlivňuje vaší tvorbu?
- Toho je hodně můžu jmenovat seriály, filmy, videa z internetu, i skutečné osoby a příhody. Nejdůležitější je ale podle mě soulad a pohoda kterej mezi náma vládne. A taky Sebík to je náš hnací motor když třeba s Langym na chvíli "zlenivíme" tak Sebig nás dokáže přimět k práci.


Jaké společné zájmy ještě máte?
- No s Langym určitě fotbal. Někdy si děláme srandu z toho že budem hrát proti sobě finále ligy mistrů (smích). Se Sebíkem nás pojí taky plno věcí až se tomu někdy divíme a smějeme (usmívá se). Navíc oba jsou zapálení fanoušci filmu a mají o nich velký přehled což je velké plus.

Baví tě psát scénáře? A jaký je vlastně tvůj názor na i ty méně povedené animáky. Vyčítáš třeba klukům chyby?
- No tak na tu první otázku musím odpovědět klavně určitě mě to dost baví a sem šťastný že mě zatím Sebík vychvaluje. Časem bych hrozně rád napsal něco třeba společně s jedním z nich myslím že je to dobrá představa spolupráce. No a Langymu většinou ty chyby neříkám ale Sebikovi jo i on sám je rád když ho někdy zkritizuju a on si z toho dost často bere ponaučení za což mu dávám palec nahoru (smích). Ale vážně, myslím že ušel obrovský kus cesty.


Myslíš že se tvorba může posunout ještě výš?
- No dřív jsme se o tom strašně hádali. Myslel jsem že v animácích není budoucnost a chtěl přejít na něco jiného ale musím uznat že pravda byla někde jinde. Poslední zlepšená animace hudba a to všechno mě přiměla k názoru že ještě je co zlepšovat a už teď žasnu nad tím jak umí Sebík rychle a zkušeně pracovat. Sakra nějak moc ho tady vychvaluju snad nezpychne! (smích).


Jaký je tvůj nejoblíbenější animák?
- Momentálně Kájínek 7. A samozřejmě Hydra! (smích)


Když jsme u Kájínka - jak vnímáš že bude nakonec jenom 8 dílů místo slibovaných deseti?
- Popravdě řečeno - s rostoucí kvalitou mě to dost mrzí. Poslední díl byl podle mě plnohodnotným akčním animákem s velmi vtipnou zápletkou. Ale co se dá dělat mělo to skončit trojkou a nakonec sme už takhle daleko takže se nechám překvapit! (usmívá se)


Jak chceš aby sága "Kájínek" dopadla?
- Budu držet Jirkovi palce a doufám že to pro něj nakonec dobře dopadne. Už si toho vytrpěl dost (usmívá se). Přál bych mu aby zabil Kadáfího a žil s Alíš šťastně až na doživotí ale hdám že to nebude mít tak snadný (smích).


Blížíme se ke konci našeho rozhovoru. Co si přeješ do budoucna a čeho by jste chtěli dosáhnout?
- Určitě bych chtěl aby se na naše videa dívalo co nejvíc lidí a aby se klukům od Rosenbergu ve všem dařilo. A hlavně aby jsme byli pořád stejní a já se dál královsky bavil jako doteď :)


A co by si chtěl vzkázat lidem?
- No aby koukali na naše videa, co nejvíc je lajkovali a bavili se tím, co děláme. A taky bych chtěl vzkázat Landžymu, že pro něj dojedu ve Feličitě až bude mít reparát (smích)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama