Postavy

28. srpna 2012 v 2:10 | SeBig |  Zaprodanci - postavy

UPOZORNĚNÍ ŽE PŘÍBĚH POSTAV OBSAHUJÍ SPOILERY!

Luis DeCoste

Hlavní hrdina Zaprodanců. Dřív dělal lupiče, vylupoval banky společně se starým parťákem Georgem ten ho ovšem zradil a ponechal policii. Po dvou letém pobytu ve vazbě Luis prchá a stává se z něj žoldák který pracuje pro kde koho. Nakonec se mu žoldáctví vyplatí a Luis zbohatne.

Ben Overtone

Tenhle tvrdý chlapík je výborný střelec, vyzná se ve zbraních, vlastní obchod se zbraněmi a nejradši má svou M4. Několikrát pomůže Luisovi v těch nejtěžších situací a je to dobrý přítel.

Jimmy Lancelot

Jimmy "akční" Lancelot od malička se řídi heslem ,,žiju akcí". Taky stejný žoldák jako Luis akorát je bohatší a nosí furt své červené kvádro a jezdí si v nobl autě. Pracoval pro Ruskou mafii, ale pak přešel na Mendezovu stranu protože nabídl dvojnásobek platu. Proto Luise taky zradí a Luis je nucen Jimmyho zabít.

Emilio Mantineli

Mexikánec který byl zavřený za vymlacení celé hospody Luisovi pomůže společně s Benem zdrhnout z lapáku a Luisovi po celou dobu pomáhá s vyvrhnutím Mendezovi mafie. Sám je ovšem unesen a zabit Mendezovíma lidma.

Osvald Macarony

Tento bohatý člověk si najme Luise jako ochranu, aby zabil šéfa ruské mafie. Byl totiž korunním svědkem a rusáci se ho snažejí zabít.

Norman Worst

Zkrachovalý detektiv který pracuje pro Mendeze a zajištujě ochranu jeho nemovitostí a taky ochranu jeho samotného. Často se za něj zbavuje lidí který Mendezovi lezou krkem. Pokusí se zabít Luise, ale to se mu nepovede, chvíly je v zajetí Bena a pak je zabit.

Eduardo Mantineli

Vzteklý vlastník restaurace který nesnáší konkurenci a když nemá kolem své restaurace klid. Luis pro něj bude chvíly pracovat. Zabijou ho Mendezovi lidi.

Finch

Osobní bodyguard Mendeze a Normanuv pomocník v zabíjení lidí.

Mark

Vlastník dílny kde se kopírujou peníze, taky starý známý Luise. Pomůže Luisovi a Benovi natisknout falešný peníze.

Alexander Sjatkusov

Šéf ruské mafie která taky obchoduje s drogami. Alexander je velmi bohatý a na to jakou má moc a problémy, vše řeší s klidem. Nesnáší Mendézovu mafii. Nakonec ho zabijou Luis s Benem na jeho večírku.

Boris Sjatkusov

Syn Alexandra který je taky hrozbou, protože mohl převzít otcovu žezlo nad velením ruské mafie a tak musí být odstraněn.

Vincent

Velký dlužník Bena který nesplatil své dluhy a Luis ho je nucen zabít.

George Mendez

Starý parťák Luise který ho na začátku během loupeže zradí a všechny prachy si nechá pro sebe taky díky těm penězům si vybudoval vlastní mafii která přebýrá všechny nemovitosti. Mendezova mafie má taky podplacenou policii a dělá obchody s drogami. George má prostě všechno za ty dva roky pod palcem, ale Luis si ho najde a nakonec i zabije.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama