SeBig rozhovor - dabéři a animáky

31. srpna 2012 v 4:51 | KradlVobal |  Rozhovory

Počítáte do budoucna s RC? Uděláte si na něj čas, popřípadě někomu přenecháte nebo úplně zrušíte?


S RC ještě nehodlám skončit jelikož přibylo tolik nových užasných dabéru že mě to vrátilo do práce a dělání na nových projektů. Teď jsem si načal animák Želví syn ve kterém bych rád pokračoval i s více díly. Až tohle dodělám rozhodně nehodlám skončit mám nápad i na jeden a více seriálu které bych v budoucnu mohl stvořit.

Počítate do něj i současný tým, nebo chcete stvořit úplně novou krev?

Nová krev tu bude vždy, ale staré dabéry a své "kořeny" nehodlám opustit pokud je to samo nepřestane bavit (viz Langy). Jsem rád že je to baví a je snima vynikající spolupráce.

Jenda L. je něco jako vaše pravá ruka. Přibyla spolupráce s Janem P. přidal se Michal V. dá se tedy předpovědět že v budoucnu chcete RC dostat na jinou úroveň? Dá se předvídat nástup dalších dabéru ?

Určitě se chci furt zdokonalovat a dělat lepší a lepší filmy, ale myslím že Zaprodancemi jsem předvedl vše co ve mne je. Dal jsem do nich opravdu vše a to je můj vrchol. Zaprodance jsem plánoval dlouho a fakt jsem se snažil, uplně nejvíc za svou kreaterskou kariéru aby to bylo to nejlepší co ze sebe vydám. Taky se do Zaprodanců připojilo spoustu dalších dabéru kromě zmíněného Honzi P. taky můžete počítat s Mírou Zbořilem, Markem Fouskem, Tomášem Kopruštákem a Janem Krákorou který už má za sebou taky jeden dost podobný animák. Zaprodanci maji prostě hvězdné obsazení. To nejlepší zatim. :) Co se týče nástupu dalších dabéru stim se dá počítat na 100% protože už se mi ozvalo pár lidí který by si taky chtěli zadabovat a padla i domluva s dalšími novými dabéry které by se mohli octnout i v Želvím synovi 2. Možná se objeví nějaký nováček už i v Kreténech Dimenzi.

Pár lidí ? Mužete říci podroběji, popřípadě věk ? A co se týče vašeho " vrcholu " . Dal jste do toho vše vážíte si toho. Byl byste tedy spokojen s 250 shlédnutími ?

No zatím jsem domluvený pouze s klukama a mužeme čekat i nástup ženského pohlaví což by bylo velká pomocná ruka pro RC. Všem novým dabérum je nad 16 let. Byl by jsem spokojen kdyby to mělo více jak 500 shlédnutí a i o hodně více budu se snažit ten animák hodně propagovat a trochu nás proslavit.

Na to jsem se chtěl zeptat. Ženské pohlaví, určitě přivítáme. Všem dabérům je nad 16 let a přesto dostal hlavní roli někdo komu je 14. Budute vymýšlet projekty pro ostatní. Myslím tím aby měli hlavní roli ?

No nováčci v hlavních rolích, zatím Honza Pohančeník dostal hlavní roli v Zaprodancích protože už v jeho filmech jsem poznal že má um v dabingu a skvělý hlas. Pak bude ješte dabovat hlavní postavy v Kreténech a v projektech co chystám dál maju hlavni role už starý známý. Když nepočítam Želvího syna 2, bude ješte Komparzista kde bude mít hlavní roli Jan Laurin.

Větrovský se nechal slyšet že Želvý syn je jeho vášeň. Začal sním i by sním skončil. Plánujete po trilogii někdy v daleké budoucnosti kde by Větrovský končil. Dopřát mu poslední Animák Želvý syn ( ) ?

Želví syn by měl mít tři díly a pak definitivní konec. Ale doufám že stim nehodlá skončit po ŽS, určitě ho budu ješte v budoucnu potřebovat i v dalších projektech.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama