Sebik a novinky

24. srpna 2012 v 0:51 | Kradl Vobal |  Rozhovory

Očem budou Zaprodanci ?


No, info už jste si mohli přečíst na webu. Bude to o chlapovi, lépe řečeno o žoldákovi který jde svou cestu za pomstou cestou potká spoustu lidí pro které bude pracovat, ale potká i ty který ho budou chtít zabít. Musím říct že animák je velmi dobrodružný a hodně akční, žádná nuda a rozhodně pokrok od předešlích animáku plné dlouhých nudných dialogů. Čekejte že vás to bude bavit od začátku do konce! :)

Jak jsme si mohli všimnout ve vašem týmu se oběvila nová tvář Honza Pohanečník.Co odněj čekat a budete nadále spolupracovat ?


Tak na Honzu jsem narazil na youtube kde jsme vedli pár řečí o tvoření filmů atd.. přišlo mi že má parádní hlas na hlavní roli tak jsem ho požádal jestli bude mit hlavní roli v Zaprodancích a on to přijal a né jenom to, taky se stal partnerem RC a sepsal scénář na nový animák Kreténi který můžete očekávat kolem záři. Doufam že bude spolupracovat i nadále v dalších projektech.

Ohledně Zaprodancích máme informace poskytnuté vámi. Teď zpět k Želvýmu synovi a také nové tváři Michalu Větrovskému. Co odněj čekat a jak se jeví ?


Tak když jsem psal scénář k Želvímu synovi nenapadlo mě že by hlavní roli nadaboval zrovna Michal bylo to v době když jsme spolu jeste moc nekomunikovali a já se vším počítal s Langym ovšem potom co jsem zjistil že ho už to nebaví tak jsem narazil na Michala a když svoje oddaboval řekl jsem si proč jsem tohohle člověka neoslovil už dřív na Kitta se jeho hlas výborně hodil a byla i chvála od jiných členů týmu RC že to oddaboval skvěle na to že to byla jeho první "role". S jeho hlasem můžete počítat i v Zaprodancích, kde má jednu ž hlavních rolí a doufám že bude spolupracovat i na dalších dvou dílech Želvího syna.

Je pravda že hlavní "roli" zvládl dobře, ovšem v jeho druhém animáku Jend a Jenada zklamal a to hodně. Fanoušci by neradi vyděli další " Kolapsy " v RC. Co na to říkáte ?


No nezklamal on, zklamal pomalý počítač který jeho hlas zasekával. Snažily jsme se aby se to neopakovalo a v Zaprodancích už se to neopakuje má tam kvalitní dabing. Sice to musel dabovat na víckrát kvuli sekání, ale nakonec odvedl dobrou práci.


Tolik k animákům a rolích v nich. Teď. Až donedávna jsme si všichni pod RC představovali vás, Jendu L. a Tomáše L. Pořád je "Langy" pod hlavičkou RC ikdyž už nehodlá dál dabovat? Je to za odvedenou práci v minulosti nebo je to jen váš " chráněnec" ...


No Langy už není ani moc členem jen ho tam nechávám "kdyby náhodou" se chtěl vrátit což pochybuju. Ale v budoucnu bych ho chtěl mít ještě v jednom projektu doufám že roli namluví bez problému. Jestli odmítne, můžem počítat s definitivnim koncem.

Takže souhlasíte když řeknu že je to váš chráněnec ?


Ano.

By Kradl Vobal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama