The Sims příběhy a videa

6. srpna 2012 v 22:11 |  The Sims 3
Byli časi kdy se Sebik hodně nudil a tak čase vytvořil nějakou pitomost. Jedna z těhlech kravin je právě The Sims 3 kráťasy kde můžeme sledovat simíky a jejich nesmyslné příběhy.


První díl: Dřív Sebik hrál Sims 3 a chtěl si zkusit udělat video jenže hra měla nějaký lagy a vzniklo tam pár chybiček ze kterých si Sebik (budiž to jako velký fantasta) chtěl udělat prdel a oddabovat to. Nakonec to mělo celkem fajn ohlasy a tak se rozhodl pro pokračováni. Sebik těmto na rychlo vytvořeným a nadabovaným videím říká rychlokvašky (což znaména že to bylo uděláno rychle, ale i tak je to vtipné.

PŘEHRÁT PRVNÍ DÍL


Druhý díl: Tam už se Sebik trochu rozjel dal tomu název The Sims 3 origins: Nízkotučný Max, což je jedna z hlavních postav bandy další jsou například Pipi Ponoškovatá, Špekoun Williams, Špinavý Černoch a spoustu dalších.. Sebik tomu dal název origins protože chtěl s každou postavou udělat jeden díl. Bohužel jak už to často býva hra se mu začla sama od sebe vypínat a přestalo ho to bavit. Proto už se pokračování asi nedočkáme.

PŘEHRÁT DRUHÝ DÍL

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama