Listopad 2012

Shrnutí posledních novinek

19. listopadu 2012 v 3:02 Novinky
Máme tu pro vás nejnovější novinky..
Co se týče makání na animáků dělá se, ale pomalu. Na Želvím synovi 2 se tento víkend nepracovalo jelikož se dělal živý rozhovor snad se do příštího víkendu pár scén nakreslí. Podle toho jak to tvůrce bude stíhat páč má fůru práce né jen se svími animáky ale dokonce už i s rok plánujícím pokračováním Schimanskiho, tedy né spíš pokračováním ale rozbor o jeho životě před animákem Schimanski a kouzelný cilindr takže spíš se jedná o preguel. Jenda tedy slibuje že udělá "třetí díl" se Schimanskim, ale s tím nemůžeme počítat na sto procent tim menší Sebik dostává chut dělat první díl když na dalším se vůbec nepracuje s Schimanskim to vypadá bledě. Další věci Vobal si rozdělal hned dva animáky jedno je Rány slz 2 a druhý je western Posraný štěstí a moc se to zatím taky nehýbe ale určitý pokrok tam je narozdíl od Schimanskiho. Takže by měli vycházet postupem času (jestli to bude vše vycházet) samé "dvojky" Želví syn 2, Rány slz 2 a možná se dočkáme i Teda Merciho ale to je zatím ve hvězdách. To samé platí i o jednorázovích animácích Chlupatý, Komparzista a Kreténi Dimenze. Práce je dost a času je málo. ALE CHILL OUT JSME TU PŘECE JEN PRO VÁS!

První živý rozhovor!

19. listopadu 2012 v 3:02 | SeBig |  Rozhovory
Máme tu první živý rozhovor s ředitelem Sebastianem Puchmertlem! Hope you like it!
Odkazy zde:


ROZHOVOR


NEPOVEDENÉ SESTŘIHY


Michal Větrovský (animákografie)

4. listopadu 2012 v 17:17 Coming soon
Režisér, animátor, scénárista, dabér- Ředitel komunikace

Michal se stal členem týmu RC o trochu později, když dostal hlavní roli v Želvím synovi. Nezklamal a od té doby je členem Rosenbergu. Čas od času postupně něco nadaboval a nakonec se rozhodl napsat svůj první scénář pod "pracovním" názvem Hero-man, z kterého se později staly Rány slz. Nedávno napsal i scénář na dvojku + na western Posraný štěstí.

Režijní animákografie:

??? - Posraný štěstí
2014 - Rány slz 2

2012 - Rány slz


Sobotní makáníčko na Želvím synovi

3. listopadu 2012 v 16:47 | SeBig |  Ze zákulisí
Konečně se pracování na animácích zase trošku rozjelo a maká se konkrétně na Želvím synovi 2. Navíc Michal pracuje na svém novém projektu Posraný štěstí! Zatím se pracuje s usměvem a vše vychází...držte palce aby to tak i pokračovalo :)