Leden 2013

Grázlové

30. ledna 2013 v 11:17 Grázlové
Film který nevznikne gangsterka Grázlové která byla inspirována filmem Gauneři. Film má být o čtyřech mužích co jsou vykrást banku ale něco se zvrtne a jeden z nich se rozhodne si peníze z banky nechat jen pro sebe místo toho aby se dělil s ostatními. Hlavními "hrdiny" teda spíše padouchami jsou vtomto filmu Mr. Apple ala Tomáš Langr, Mr. Grape ala Michal Větrovský, Mr. Cherry ala Sebastian Puchmertl a Mr. Plum ala Štefan Varmus.

Zajímavosti:

  • film byl natočen celý ale dialogy nebyli dobré tak se tvůrce rozhodl udělat jen trailer na film který nevznikne.
  • auta nám který se ve filmu používají nám poskytli rodiče Michala a Langyho.
  • při natačení se skoro celý film improvizovalo.

PŘEHRÁT TRAILER


Rosenberg Dogs

30. ledna 2013 v 11:11 Rosenberg Dogs
Kradl Vobala a Sebiga napadlo natočit scénku z jejich oblíbeného filmu Reservoir Dogs. Tentokrát se do natáčení přidal i Langy.


Zákon schválnosti

30. ledna 2013 v 11:08 Zákon schválnosti
Menší náhled do života který prožíváme když usínáme a vstáváme do práce či školy. Toto video je spracované v HD takže se můžete pokochat i kvalitou :)Vánoční pakárna

30. ledna 2013 v 11:05 Vánoční pakárna
I vy musíte někdy nahlédnout jak RC chlapci slavějí svátky. Příběh je o tom že Michal si nějak extra neužívá vánoce jednoho krásneho dne před vánoci ho ale navštíví jeden starý známý SeBig, který mu bude chtít vánoce trochu opepřit.


zajímavosti:
  • film se natáčel jeden den
  • premiéra filmu byla na vánoce, ale video se muselo dát ješte upravit tak se to muselo smazat a dát znova na YT.
  • po tomto filmu měla být ješte novo roční pakárna ale vzhledem ktomu že se herci mezi sebou nepohodli film nevznikl.

PŘEHRÁT


Bude mít Ted Merci v dubnu další případ?

18. ledna 2013 v 20:38 | SeBig |  Novinky
Kdy vyjde Želví syn 2 se jěšte neví, ale už se práce pomalu blíží ke konci, aspon co se týče animace už to má přes 800 pixelů což je něco přes 200 od prvního dílu a furt animace ješte není zcela hotová. Dočkáme se tedy v únoru po jarních prázdninách? Vše se dozvíme až vyjde první oficiální trailer který by měl být za pár týdnů. Pro vaše želví choutky obrázek zveřejnený nedávno na facebooku.
Další velkou novinkou je to že Ted Merci bude mít skutečně pokračování a dokonce je napsaný už i scénář který je delší než u prvního dílu. Bude stejne tak dobrý? Kreslit se začne hned jak vyjde Želví syn 2 a s nejpozdějším odhadem by mohl Ted Merci být na Youtube kolem dubna. Uvidí se vše se nakonec zase obratí a bude to jinak jak to často bývá.

Kreténi: dimenze

9. ledna 2013 v 17:11 Animáky A-Z
rok výroby: 2013
žánr: komedie, akční
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Jan Pohančeník
dabing: Jan Pohančeník, Sebastian Puchmertl a Michal Větrovský


příběh: Tomáš a Honza Kreténi jsou v opět v problémech, tentokrát s firmou která vyrábí narkotika Petrofil. Tomášovi a Honzovi rodiče se do firmy Petrofil nějak zamotali a za to zaplatily smrtí. Kreténi chtěji jenom jedno, pomstu!


zajímavosti:
  • animák měl přesně 538 pixelů.
  • s intériéry pomohl i Honza Pohančeník
  • Tomáš a Honza Kretén jsou hlavními postavami seriálu Kreténi od Honzi Pohančeníka vytvářené v The Sims 2, Sebikuv hodně oblíbený seriál.

PŘEHRÁT

STÁHNOUT


Zaprodanci už jsou opět na YT

3. ledna 2013 v 0:42 Novinky
Hudba co narušovala autorská práva už se odstranila a Zaprodanci jsou opět v éteru! :)
Pomožte dohonit palce a sledovanost kterou Zaprodanci měli než se to muselo smazat

přehrát


RC zažívá těžké časy

2. ledna 2013 v 15:52 Novinky
Naše studio muselo promazat spoustu animáku z YT kvůli autorským právům a to Kájínka 2-8, Hydru trilogii a z těch starších Totall shoot, Oheň, Terén smrti a Zítra chcípneš. Pak se ješte muselo smazat Rány slz a Zaprodanci, to se potom upraví stejne jako Tonyho parťáci a Želví syn a v nejbližší době vrátí na YT. Nejvíce zamrzeli zaprodanci který měli docela slušnou sledovanost.

Další novinkou je že jsme (myslím zaslouženě) partneři s YT a máme pár možností a snad budeme mit i větší propagaci. Další potěšující novinkou je že Michal Větrovský (kradl vobal) založil "fan page" na FB.

Časem na tomhle blogu se vrhnu na upravování odkazů na všechny animáky a zbytek co nedám na YT, dám na uložto. Vše bude dostupné.