Březen 2013

Další akčnák

12. března 2013 v 21:48 | SeBig |  Novinky
Tak po dlouhém rozhodování jsem konečně dospěl k názoru na čem budu pracovat nyní. Jedná se o remake jednoho ze starých animáků Totall Shoot, ovšem bude se to jmenovat jinak a příběh jsem taky trošku pozměnil i když hlavní hrdina zůstavá.
Scénář už jsem rozepsal ve škole a je zatím na 5 stránek A4, uvidím jak to bude dlouhé v animaci. Chci aby to bylo kvalitou stejně jako Zaprodanci a chci aby jste na tento akčnák, co vám letos snad přinese RC jen tak nezapoměli! Což se vlastně snažím u každého animáku.
Název animáku je pro zatím Extáze, přemýšlel jsem i o jiných, ale zatím tenhle zní nejlíp. Půjde o akční, vulgární, drsný animák. Zatím scénář ješte není hotov tak nemohu určit kdy přesně vyjde, ale bajvoko někde kolem května v nejlepším. Pokračování Teda Merciho se dočkáme tedy až v létě, ale kdybych mohl mluvit za vás řekl bych že těch fízláren už bylo dost ne? :)

Co bude následovat po ŽS2?

6. března 2013 v 21:43 | SeBig |  Novinky
Želví syn 2 už je v éteru a co bude dál? V plánu je již slibovaný Ted Merci: optika smrti, ale kdy se rozjedu v kreslení nemohu slíbit, páč na to zatím nemám ani nějak chuť, nevím jestli to je tím že nemám chuť dělat příběh OPĚT o policistech, což mám hned další scénář a to Chlupatý, které prozatím odkladám, nebo jestli je to flustrací ztoho, jak jsem teď celý víkend (dalo by se říct nonstop) kreslil Želvího syna 2, který vyšel teď v pondělí. Každopádně na facebook stránky jsem hodil officiální reklamový plakát na Teda Merciho 2 jehož datum vydání na YT nemůžu určit. Přemýšlim také o rozepsání nového scénáře, kde nebudou hlavní ulohou policisté. Taky tu mám načatý animák Mončetta, ale jelikož nevím jak to má s časem hlavní dabérka, tak to zatím taky odkládám. Vše je jen otázka času co rozjedu a až se tak stane, nebojte se určitě dám vědet sem na RCblog i na facebook stránky. Konec konců budu dělat to na co mám chut.

Co se týče Želvího syna, opravdu přemýšlím zda neudělat dlouhou trojku, nebo nerozdělit to na dva díly opět. Sice na Želvím synovi 3 začnu pracovat nejdřív o prázdninách, ale rád se nad tim zamyšluji, takže ješte neberte ten čtvrtý díl s jistotou.

Jestli jste velcí fandové Želvího syna, můžete si stáhnout z uložto.cz dvd obal který si můžete vytisknout. Já už jsem jeden z vlástníků tohoto obalu. Link dám pod tento článek + ještě obrázek nepoužité scény v Želvím synovi 2.obal ŽS2 ke stažení: ZDErozhovor s ředitelem Vobal Vision

5. března 2013 v 15:05 Rozhovory
V poslední době je o tobě a o vobal vision dost slyšet, jak se ti vede v režisérské kariéře.
Tak popravdě se mi teď docela daří, ale nijak bych to nepřeháněl.. Práce je hodně a jsem za ni rád. Lepší než aby nebyla žádná. Jsem rád že je o Vobal vision slyšet ale nepřeháněl bych to moc..

Vystřídal jsi hned několik rolí. Jaká se ti znich líbí nejvíc?
Tak nejvíc jsem spokojen s Kittem, který jak už jsem řekl mi přirostl k srdci

Na jaký animák se připravuješ nyní? jako režisér?
Momentálně máme téměř hotové Posraný štěstí , kde chybí pár drobností takže jsme projekt pozastavily. Momentálně se dělá seriál s názvem Galaximo7.

Galaximo7? to mě zajíma.. co to bude?
Je to seriál vlastně inspirovaný Červeným trpaslíkem.

jaké bude dabérské obsazení?
Hlavní role jsou 3 a bude to Sebasitan , já a má počítačově upravná verze hlasu..Později se přidá i Jenda Laurinů

Jako herec máš jistě vysoké ambice. čeho bys chtěl dosáhnout jako herec?
Tak já jsem hercem rád ale taky mě baví to režírování takže ještě nejsem plně rozhodnutý

jak vnímáš natáčení videí a filmů co ted poslední dobou s klukama točíte?
Vnímám to jako jednu s dalších možností nalákat fanoušky a zároveň se u toho dost zasmát. Jsem rád jaké máme obsazení a že je nás více..

Prý se chystá nějaká oslava že vznikl želví syn ted o víkendu? jak to hodláte oslavit?
Tak je to pravda oslava RC bude veliká protože se přiznám že já osobně jsem prožíval tvorbu tohoto animáku s velkým napětím ( směje se) . A ano oslavovat se bude ale jak neřeknu.. (směje se)

díky za rozhovor a dovol, abych ti poprál další uspěšnou sezonu a mnoho spokojených diváků.
Taky děkuju

Želví syn 2

4. března 2013 v 13:27 Animáky A-Z
rok výroby: 2013
žánr: akční, komedie
režie: Sebastian Puchmertl
dabing: Michal Větrovský, Sebastian Puchmertl, Artur Komňacký, Jan Janecký, Jakub Blažek, Jan Krákora, Monika Voráčková, Marek Fousek, Tomáš Langr a Jan Pohančeník

příběh: Užijte si 2x víc akce a 2x víc humoru než v prvním díle! Přichází Želví syn 2!
Vítejte zpátky ve městečku Řeporyje. Kitt od propuštění z banky přijal příležitost a stal se strážníkem který pracuje společně s parťákem Kabo Vicem pro seržanta Cukáče a dostavá hned neobvyklý úkol: Dělat doprovod Cukáčově dceři Jozefínce na Řeporyjské pouti, kterou chce navštívit parta teroristů pod velením veteránem z Vietnamu vojínem Zmrdem který chce učinit pomstu.

zajímavosti:
 • Kdyby Artur Komňacký roli nepřijal animák by nejspíš vůbec nevznikl.
 • V animáku se mělo objevit i dvojče Bobka z prvního dílu s Danielem Nekonečným. Od nápadu se nakonec ale upustilo.
 • Většinu času přemýšlením nad příběhem věnoval Sebik v práci.
 • Matěj Řehoř odmítl roli Alfa.
 • Jeden z gangsterů co na začátku animáků přepadnou banku má masku Jasona Voorhese, velice oblíbená postava Sebika a Michala.
 • Scéna se Šakalem který řekne ,,víme ako to tu chodí" nebyla napsaná ve scénáři.
 • Do role Jamese Holmese se uvažovalo i o Tomášovi Kopruštákovi.
 • Na animáku se pracovalo sedm měsíců.
 • Josefínu měl původně dabovat Sebik.
 • Tvůrce se inspiroval filmy Top Secret, Batman navždy, Cliffhanger a Policajt z Beverly Hills 3
 • Animák měl 1 134 pixelů.

PŘEHRÁT