Co bude následovat po ŽS2?

6. března 2013 v 21:43 | SeBig |  Novinky
Želví syn 2 už je v éteru a co bude dál? V plánu je již slibovaný Ted Merci: optika smrti, ale kdy se rozjedu v kreslení nemohu slíbit, páč na to zatím nemám ani nějak chuť, nevím jestli to je tím že nemám chuť dělat příběh OPĚT o policistech, což mám hned další scénář a to Chlupatý, které prozatím odkladám, nebo jestli je to flustrací ztoho, jak jsem teď celý víkend (dalo by se říct nonstop) kreslil Želvího syna 2, který vyšel teď v pondělí. Každopádně na facebook stránky jsem hodil officiální reklamový plakát na Teda Merciho 2 jehož datum vydání na YT nemůžu určit. Přemýšlim také o rozepsání nového scénáře, kde nebudou hlavní ulohou policisté. Taky tu mám načatý animák Mončetta, ale jelikož nevím jak to má s časem hlavní dabérka, tak to zatím taky odkládám. Vše je jen otázka času co rozjedu a až se tak stane, nebojte se určitě dám vědet sem na RCblog i na facebook stránky. Konec konců budu dělat to na co mám chut.

Co se týče Želvího syna, opravdu přemýšlím zda neudělat dlouhou trojku, nebo nerozdělit to na dva díly opět. Sice na Želvím synovi 3 začnu pracovat nejdřív o prázdninách, ale rád se nad tim zamyšluji, takže ješte neberte ten čtvrtý díl s jistotou.

Jestli jste velcí fandové Želvího syna, můžete si stáhnout z uložto.cz dvd obal který si můžete vytisknout. Já už jsem jeden z vlástníků tohoto obalu. Link dám pod tento článek + ještě obrázek nepoužité scény v Želvím synovi 2.obal ŽS2 ke stažení: ZDE


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama