Květen 2013

Polední hlídka (film)

12. května 2013 v 19:55 Polední hlídka
Po opravdu pár ohlasech jsem se rozhodl sepsat scénář na další díl Polední hlídky a jak jsem psal tak jsem si řekl: proč z toho neudělat jeden krátkej film? Protože se nechci zavázat nějakému seriálu tak natočíme tak cca přes 15min dlouhý film Polední hlídka.. ješte si nejsem jist názvem ale asi to tak zůstane. Jméno hlavní postavy jsem pozměnil bude to Arnold Mongoes a budu ho hrát já (Sebastian Puchmertl), dále pak tu máme Eugena Borise (Jan Moravec), Nerda (Michal Větrovský) což je tým co pracuje pro polední hlídku v Řeporyjích proti nim se postaví velmi zlý Large (Štefan Varmus) a zmaštěný dealer Space (Jan Janecký) určitě se máte na co těšit včéra jsme točily první scénu a všichni jsme nadšení.. přístí víkend budeme v natáčení pokračovat a snad by to mohlo vzniknout koncem měsíce.. film má vtip, napínavost a akci takže se máte určitě na co těšit! :)

Pilotní díl

12. května 2013 v 19:49 Polední hlídka
Jedná se o pilotní díl "seriálu" který se nazívá Polední hlídka.. je to vlastně něco na zbusob Kriminálek co davají v TV. Hlavními postavami jsou Arjay Mongoes (Sebastian Puchmertl), Eugene Boris (Jan Moravec) a Lupič Navždy (Štefan Varmus). Díl se nazívá pilot protože jsme si nebyli jistí jaké to bude mít ohlasy na diváky.

zde je odkaz:
PŘEHRÁT


Animáky pozastaveny, natáčení jede dál

2. května 2013 v 11:56 Novinky
Jak už všichni fanoušsci jistě víte můj počítač mi nedávno kleknul a už nešel zapnout. Nyní je v opravě a buh ví jestli se mi nekdy vráti. Vtom případě všechny animované projekty se odkladají a vubec nevím kdy se knim vrátím jen je to škoda jestli nebudu mit svuj počítač ted o letních prázdninách protože to vždycky nejvíc kreslím jako např. minulé prázdniny kdy jsem splodil Zaprodace, Jenda a Jenadu a Želvího syna.

Teď mám sice od kámošky pujčený notas ale na tom bych nedokázal kreslit. Ale nic si ztoho nedělejte natáčení hraných filmů pokračuje a RC furt jede. Ted byla natočená Polední hlídka pilot a chystá se Polední hlídka jako filmová verze už je rozepsaný scénář tak snad to vznikne jediný co zatim dělá problém jsou samotní herci kteří nemaji čas. Uvidíme..
Hrát by měli Sebastian Puchmertl, Jan Moravec, Štefan Varmus, Michal Větrovský, Jan Janecký a možná nějaký nováčci se tam tak ukaží.