Září 2013

První zmíňky o ŽS3

25. září 2013 v 19:12 | SeBig |  Novinky
Ješte se neví jestli se Stoner v řijnu začne dělat, ale zatím to vypadá nadějně. Včera jsem rozepsal scénář a tím i první scénu a v hlavě mám i očem by to mohlo býti. Jinak Stoner není jediný co mi koluje hlavou je i Želvi syn 3, třeba dnes mě chytlo spoustu nápadu a troufnul jsem si udělat i pár obrázků jak by asi mohl vypadat hlavní záporak. No posuďte samy jestli vám nenahání hrůzu a jestli nevypadá dost zle! Jedno vám ale řeknu Vojín Zmrd, Žabák, Holmes a Kizermen byli oproti němu andílci. Skutečné zlo teprv započne! Animaci bych mohl rozjet během prosince po vánocích, jestli teda dostanu nový počítač nebo aspon peníze na něj.. budu se modlit protože už mám zase tu Želváckou náladu a opět mě to chytlo! Zde jsou dva návrhové plakáty. Enjoy!

Co by jste řekni na Stonera?

24. září 2013 v 21:02 | SeBig |  Novinky
Počítač furt nemám takže se do ničeho velkého pouštet nechci, ale ve škole kreslit můžu tak co takhle další kraťas? Stoner by si už svuj animák zasloužil po fake traileru kdy si ho lidé docela žádali bych to mohl zrealizovat. Opět mám totiž nutkání kreslit a chci vás seznámit s příběhem o Bryanovi Stonerovi který mám v hlavě. Jestli nevíte kdo je Stoner, je to týpek s brýlemi co furt bourá ať už řídí cokoliv, mohli jste ho vidět třeba v Želvím Synovi 2 nebo Schimanski: kouzelný cylindr.

Jak už jsem psal na Stonera už jsem delal fake trailer hodím sem i odkaz, scénář bych mohl rozjet v řijnu :-) ale nechám si to ješte projít hlavou tak se uvidí jestli se tomu projektu opravdu začnu věnovat každopádně už mě to láká delší dobu.

FAKE TRAILER


Rosenberg Company výročí 3 roky s nikym..

23. září 2013 v 20:18 | SeBig |  Novinky
Už je to tři roky co pro vás?.. ne počkejte pro nikoho děláme videa. Tři dlouhé roky tvoření pracných animáků a kolik nám narostlo fanoušku? 0% diváku! děkujeme moc nikomu že nás sledujete!! :))) a co čert nechtěl ješte mě potěšilo to že jako by to nestačilo že nemáme skoro žádný odberatele (ano sice máme 200 odberatelu, ale to je jen oční klam nenechte se oklamat ve skutečnosti ztech 200 odberatelu na nas kouká ani né 2% ztoho) a jeste ktomu se nám odberatele opět snižují.. co asi tak děláme špatně? Prominte moji ukvapenou reakci dámy a pánove vlastne nikdo a nikdové :) Ale co jen píšu své pocity co si otom všem myslim. RC má pech jak hovado!
Nemyslete si že me to shodí kreslim dál protože me to baví. nazdar.

Temné ulice

21. září 2013 v 0:00 Animáky A-Z
rok výroby: 2013
žánr: akční, thriller
režie: Sebastian Puchmertl
dabing: Jan Krákora, Jan Laurin, Monika Voráčková, Martin Borovec, Jakub Blažek, Artur Komňacký, Marek Fousek, Markéta Langerová, Jan Pohančeník a Sebastian Puchmertl

příběh: Vítejte v městě plném hříchů, kde každá temná ulice má svůj příběh. Animak udělán na zbůsob Sin City vypráví o ženě Delishe, která se zapletla do potyčky s jedním z nejnebezpečnějších mafiánu ve městě a zajistí si tak papír s odměnou za její hlavu. Do toho jí hledá její přítel, který se jí snaží pomoct avšak Delisha si najde už jiného ochránce. Zvládne ji uchránit před návalem nájemných vrahů?

zajímavosti:
  • animák se kreslil za děsných podmínek, kdy Sebig neměl počítač a měl notebook WinXP na kterých se nedalo normálně kreslit. Tak většinu času kreslil ve škole na počítačích a poslední scény kreslil u Vobala na notebooku, kde taky animák sestřihal.
  • animace je na stejný zbůsob jako Sin City, což je dost oblíbený film SeBiga. Je tam také použit soundtrack z toho filmu.
  • animák obsahoval něco přes 400 pixelů.
  • přemýšlelo se nad názvi Zapomenutý ulice, Prokletý ulice, Prokletá čtvrť a Andělské ulice.
  • zde měla svou premiéru nová dabérka Markéta Langerová.

PŘEHRÁT


Zlouni nejspíš nevzniknou

16. září 2013 v 22:17 | SeBig |  Novinky
Po dlouhé době další špatná zprává.. krátký film Zlouni asi nejspíš nevznikne. Film je bez nápadu a nejak se nám nechce vtom filmu pokračovat a dotáčet ho. Shodli jsme se na tom i s Vobalem, že to nejspíš ani nemá cenu dodělávat. Bylo to natočeno z nudy a vtipu to má minimum až bude neco pořádneho určite se na tom vrhnem s plnou silou, náladou a nápadem a né nucenosti a nudou. Film si, ale možná necháme v záloze v noteboocích kdyby přece jen náhodou :)


Temné ulice: další novinky, kdy se dočkáme?

12. září 2013 v 19:32 | SeBig |  Novinky
Tak nakonec preferuji kreslení ve škole na Win7 protože vtom Xpčku se to fakt nedá -.- je to o nervy.. naopak ve škole pohodička.
A kdy se animáku dočkáme? Scénář je hotoví, role daný a dialogy rozeslaný teď už se jen spolehat na dabéry snad už nevyšli z kondice za tu dobu co jsem nic nedělal :)
Jinak animák má zatím celkém 100pixelu, mám nakresleno šest scén z jedenácti..animák nebude dlouhý jako Zaprodanci ani jako Želví syn 2 bude to kraťas. Stopáž bude podobná baj voko Tonyho parťákům. Z animací si vyhrávám a dost mě to baví kreslit. Dneska o dvouhodinovce jsem si dodělal co nejdřív svou práci na počítačích a pak jsem zbytek jenom kreslil. A ted už konečně kdy by jste se tak mohli dočkat plné verze animáku s tempem kdy to kreslim ve škole by to mohlo být tak koncem září možná i dřív. :)

Budeme mít v listopadu další animák?

11. září 2013 v 20:58 | SeBig |  Coming soon
Andělé noci: tak se jmenuje Vobaluv nový projekt, který bude kreslit sám. Co otom víme? Scénář už má hotov, role jsou napsané a v animaci už se také začalo. O čem to bude? Upíři, akčnák, krev poteče proudem.. máme se tedy rozhodně na co těšit lidi! :) Zde přikladám Vobaluv plakát na Andělé noci:

Temné ulice - kreslení je opět v plném proudu!

11. září 2013 v 15:33 | SeBig |  Novinky
Tak to vypadalo že dalších animáku se dočkáme za rok, ale nakonec to přišlo už ted i když nemám počítač mám pujčený notebook winXP na kterém pokračuji ve své volné kariéře tvoření animáků.
Včera se nakreslilo tak zhruba 30 pixelu, dnes to šlo lépe kdy jsem kreslil ve škole na win7 malování a nakreslil jsem dalších 30 pixelů. Musím říct že kreslit v malování winXP neni žádná sranda.. má to vůči win7 malování své mouchy a to dost velké 1. velká moucha co mě štve je že jde dát ,,ZPĚT vrátit akci" jen dvakrát.. druhá je že když vytvořim nějaký tvar třeba trojuhelník nedá se snim libovolně hýbat jako ve win7 malování prostě v malování winXP je to dost omezené a dost mě to časem štve naopak dneska jsem kreslil ve škole na tom win7 a neuvěřitelná pohoda..achjo ani jsem neveděl jak moc mi to malování z win7 bude chybět.. zkoušel jsem si i na ten ntb stáhnout program picpick který je podobný malování z 7, ale seká se jak kráva bohužel.
Co se týče animáku mám tedy 60 pixelů zatim a dneska budu možná ješte kreslit další..dost mi to chybělo :) aspon vím že to kreslím pro zabávu a ne jen z nutnosti. Zde přikládám obrázek. ENJOY! :)

Nový "pokusný" animák

10. září 2013 v 17:08 | SeBig |  Novinky
Po dlouhé chtíči a nutkání jsem to už nemohl vydržet! Pokusim se tedy zanimovat jeden filmek pro zkoušku jestli se na tom notebooku dá vubec kreslit a střihat. Za tu zkoušku to stojí a já aspon uhasim svou chtíč kreslit a tvořit animaky.
K věci: scénář už je defakto hotov, rozepsal jsem se včéra. Příběh dělám dle komiksu který jsem nakreslil v roce 2008. Můžete čekat styl Sin city a temný, akční příběh. Do Extáze se zatím nepouštím protože musím vyzkoušet jak to jde na tom notebooku až pak teprv se vrhnu na další projekty. Tak tedy ukojím choutky fanouškum našich animáku a vytvořím Dark Streets neboli Temné ulice.
Scénář je v pohybu, vracím se ke kreslení! :)
Zde plakát!

Zlouni - nový krátký film

8. září 2013 v 17:39 | SeBig |  Coming soon
Víkend, hezké počasí a nuda nás společně s míma kolegama Vobalem a Jenysem donutilo přemýšlet nad tím co dalšího natočit.. podmínky které pro vás se snažíme plnit: zábavné, vtipné a at to nenudí a at to má dobrý příběh.
Asi po hodině přemýšlení jsme na to kápli přišlo pár nápadu které nebyli vubec špatné, ale nenašli jsme ktem nápadum nic dalšího pak nás napadl film o partě kluků co se snaží dělat zlý věci a snaží se být drsní, ale jsou to jenom tupci. Dobrý navrh ne na nudu? Okamžitě jsem se vrhnul do psaní scénáře Vobal zatim obstaral občerstvení a vrhnlo se na natačení. Máme základ natočený co bude nasledovat se ješte neví ale rozhodně se mužete tešit na další krátký film s našim typickým smyslem pro humor. Hlavní role: Vobal, Sebig, Jenys


RC a jeho útrapy

3. září 2013 v 23:32 | SeBig |  Novinky
Co nás poslední dobou tíží nejsou jen problémy s počitačem a že nemužem dělat svou hlavní práci což je kreslení, ale taky nás tiží to že za poslední rok se nezvedá kapacita našich fanoušku (neboli odběratelů) troufám si i napsat, že jsme podceňovaný na to že někdo tamhle natáčí kraviny a mele do kamery samý blbosti a má přes 10 000 odberatelu tak mi to přijde docela nefér oproti nám kteří nad svou prací přemýšlí a tvoří příběhy který daji rozhodně větší práci než říct do kamery s čím jsem si dal dneska rohlík jestli s marmeládou nebo se slaninou.

Za poslední rok je to furt to samý nikdy se nedostanem dál s kapacitou odběratelu jsme prakticky neviditelní, máme sice 200 odběratelu.. ono se to sice zdá hodně, ale ztoho na nás kouká 50 lidí, z toho dá tak 10 palec a 3 napíšou komentář.. to do práce moc nepovzbudí, ale samozřejmě patrí moc velký díky všem co nás OPRAVDU sledují a prosím vás aspon o to sdílení a podpořte naší skupinu. Čim je vás víc tim větší máme chut něco pro vás dělat.
Ale není to jen o chuti děláme to taky hlavne pro zabavu, proto i když jsme časově omezení našli jsme si čas a natočily jsme takový menší sled vtipných scén alá co mužete natočit když se nudíte.

ODKAZ ZDE


PROSÍM O PODPORU DĚKUJEME