RC a jeho útrapy

3. září 2013 v 23:32 | SeBig |  Novinky
Co nás poslední dobou tíží nejsou jen problémy s počitačem a že nemužem dělat svou hlavní práci což je kreslení, ale taky nás tiží to že za poslední rok se nezvedá kapacita našich fanoušku (neboli odběratelů) troufám si i napsat, že jsme podceňovaný na to že někdo tamhle natáčí kraviny a mele do kamery samý blbosti a má přes 10 000 odberatelu tak mi to přijde docela nefér oproti nám kteří nad svou prací přemýšlí a tvoří příběhy který daji rozhodně větší práci než říct do kamery s čím jsem si dal dneska rohlík jestli s marmeládou nebo se slaninou.

Za poslední rok je to furt to samý nikdy se nedostanem dál s kapacitou odběratelu jsme prakticky neviditelní, máme sice 200 odběratelu.. ono se to sice zdá hodně, ale ztoho na nás kouká 50 lidí, z toho dá tak 10 palec a 3 napíšou komentář.. to do práce moc nepovzbudí, ale samozřejmě patrí moc velký díky všem co nás OPRAVDU sledují a prosím vás aspon o to sdílení a podpořte naší skupinu. Čim je vás víc tim větší máme chut něco pro vás dělat.
Ale není to jen o chuti děláme to taky hlavne pro zabavu, proto i když jsme časově omezení našli jsme si čas a natočily jsme takový menší sled vtipných scén alá co mužete natočit když se nudíte.

ODKAZ ZDE


PROSÍM O PODPORU DĚKUJEME
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 6. září 2013 v 23:15 | Reagovat

Tak s tímhle musím naprosto souhlasit, tohle sem celé ty 4 roky přehlížel a doufal že se alespoň někam dostanu ale marně, i to je jeden z důvodu proč vlastně studio opouštím, proč natáčet něco přesně jak píšeš pro pár laiku, přestává mít s toho člověk chuť na natáčení, každým dílem se těším na kladné komentáře, hlášky atd a je toho strašně málo, tou další věcí je čas, nic mi to nedá, finančně se mi to nevrátí v budoucnu si řekneš proč sem nad tímhle ztrácel čas, jen pro pár lidí, pro pár komentu, laiku nad tím se člověk musí zamyslet, z jedné strany je těžké odejít když je to tvoje záliba ale budu to muset udělat z dobré vůle, už není čas se to mu věnovat, ale nejvíce mě z prominutím sere právě ty hloupé videa z více odběrateli, člověk se na tým dře daleko víc než ten co se natočí, z renderuje a uploaduje na youtube, blogery, let's playery je jako mor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama