Listopad 2013

Andělé noci - příští víkend

26. listopadu 2013 v 17:17 | SeBig |  Novinky
Toto úterý mělo vzniknout Andělé noci, jenže Vobal měl ted starosti se školou a nestihl rozdělit a poslat scénáře dabérum. Tak tenhle následujicí víkend se na tom prý zapracuje a snad v nědeli by to mělo vyjít!
Co se týče ŽS3 a nového gangsterského filmu scénáře se zatím nepohli. Planují se vánoční projekty ať máte na štedrý den o zabavu postaráno. Vaše RC

Želví syn 3 - scénář takřka hotov!

14. listopadu 2013 v 3:32 | SeBig |  Novinky
Poslední dobou se jede jak na běžicím pásu příští víkend by MĚL vyjít animák od partnerské společnosti Vobal vision >> Andělé noci a RC (tedy já) jsem pod nátlakem psaní scénářů rozepsal jsem scénář na nové (pro zatimní název) Grázli a také na Želvího syna 3, který jsem rozepsal nedavno oba scénáře jsou rozděláné. Zatím co Grázlové jsou v půlce Želví syn už se pomalu dopisuje a může se pomalu připravovat na animaci, která tentokrát bude dělána ve Photofiltru! Takže snad to bude animací hezčí než předchozí díl, budu se hodně snažit stejně jako u těchto prvních dvou officiálních plakátu, které jsem jsou také spracovány ve Photofiltru. Snad bude lepší než malovaní :)Definitivní rozhodnutí - Polední hlídka 2 nebude!

4. listopadu 2013 v 20:33 | SeBig |  Novinky
Po dlouhé době jsem si pustil Polední hlídku film a jak tak jsem za ty prázdniny a ty měsíce přemýšlel o pokračování nic pořádného mě nenapadá, pár nápadu bylo ale byla by to fraška, navíc s mou rolí co jsem měl nejsem spokojený a ty nejlepší role - záporáky jsem zabil tak nač pokračovat? Nechám tedy policejních projektů, kterých bylo za poslední dobu hodně a pustím se do něčeho dalšího.
Nápad přišel a to zfilmovat náš starý projekt Grázlové, typická gangsterka jenže včera mě to tak chytlo a já se nahecoval a rozepsal jsem docela dlouhý scénář, už i hudbu tam mam vepsanou, ale ješte není z daleka hotoví a je docela opravdu dlouhý a rozhodně se těším až to budeme filmovat. Jenže háček je vtom že to ani nenavazuje na trailer na Grázli jen postavy jsou tam stejné, ale příběh je kapánek o něčem jiným proto teď přemýšlím nad názvem. Tak snad se to začne točit co nejdřív!

Van Helsing vs. Dracula po Vobalovim stylu?

2. listopadu 2013 v 11:30 | SeBig |  Novinky
Animák o Van Helsingovi co kosí upíry s názvem Andělé noci je zcela dokreslený. Makalo se tvrďe přes noc do uplného vyčerpání. Musím teda řict Vobale klobouk dolu. Přiběh vypadá dost dobře, samá akce, zajímavé postavy já se teda těším. Animaci tentokrát dělal Vobal sám a snaha tam určitě byla a mě se animace dost líbí navíc se vyskilloval na GM7 a Posraném štěstí (které bohužel nevzniklo) avšak dabing bude během příštího týdne a do WMM na stříhání se Vobal vrhne týden po takže za čtrnáct dní. Moc se těšíme.
A pozor novinka! Animáky od Vobal vision což znamená Galaximo7 a Andělé noci budou uploadovány na kanál RosenbergCompany :) mužete se těšit!