Prosinec 2013

Veselé vánoce!

24. prosince 2013 v 17:36 | SeBig |  Novinky
Přejeme vám krásné svátky a bohatého ježíška! :)
Zde dárek od nás pro naše fanoušky nová Vánoční pakárna ! Enjoy!

PŘEHRÁT


2013 - Těžký rok pro RC

5. prosince 2013 v 15:28 | SeBig |  Novinky
Rok 2013 začal s velkou radostí, s velkýma očima a s velkou odhodlaností vytvořit nespočet dalších animáků po té co vznikl velmi úspěšný pokračování Želvího syna byl Sebig doslova nabitý chuťí kreslit můj partner Vobal to samé on měl rozdělané své Posrané štěstí a já se chystal na jeden velký projekt Extáze.

Ovšem tento rok jak už píšu byla fakt obrovská smůla začalo to tim, že Vobalovi se smazal kus scénáře Posraného štěstí a tak se projekt musel zrušit I PŘES TO ŽE BYLA HOTOVÁ ANIMACE a tak měl tento projekt opravdu posrané štěstí doslova.

Nevadilo Vobal nad tímto projektem mávnul rukou a začal pod společností Vobal Vision dělat nový sci-fi seriál Galaximo7 premiéru mělo v dubnu na velikonoce. Sebik zatím furt makal na Extázi už měl dokonce rozkreslený začátek a všechno bylo na nejlepší cestě. JENŽE velký kopanec do koulí způsobil Sebikuv počítač, který podlehl takzvané Modré smrti. Počítač se začal vypínat a po několika hodinách utráp už nešel ani pustit. Nepomohlo nic přes rady kamarádu až odvezení na opravu. Nic nepomohlo tímto se pohřbil scénář na Ted Merci 2 a Extáze (malinkaté štěstí že první půlka scénáře je psaná na papíře)

Nemohl jsem kreslit, nemohl jsem dabovat.. velmi špatné časy.. měl jsem absťák a měl jsem chuť tvořit. Malé světlo bylo když mi kámoška pujčila notebook winXp. Ale samy víte jestli jste četli články jak to dopadlo. Zasekaný WMM, na prd malování. Prostě se vtom nedalo dělat. Jelikož už jsem to nemohl vydržet vytvořil jsem pomocí školních počítačů menší projektík Temné ulice na větší projekty jsem si stále nemohl troufnout. Nešlo to.

Mezitím Vobal měl taky pozastavené studio kvůli tomu že já nemohl dabovat protože jsem neměl svůj počítač. Pozastavilo se i Galaximo7, které se do této chvíle ješte ani nerozjelo.

Po té co jsem musel vrátit i notebook jsem dostal od dobrého kamaráda jeho starý počítač, ale winXP s opět debilním malováním ve kterém se ABSOLUTNĚ nedá nic dělat. Moje nenávist k winXP je nepopsatelná! Ale zase mám možnost být na internetu aspon a mohu aspon dabovat. Tímto chci poděkovat že mi pujčil ten počítač.

Vobal rozjel své Andělé noci, které nakonec vznikly a já i přes Xpčka zkoušel ruzné věci pro to abych mohl vytvořit nějaký animák. Rozepsal jsem scénář na ŽS3 a zkoušel jsem ho nakreslit přes Photofiltr, ale to se nedá! Pozadí bych musel kreslit v malování winxp což doslova ničí mé nervy a jednu scénu kraťoučkou scénu jsem dělal skoro hodinu! Peklo!

Já doufám, že brzo si budu moct koupit win7 protože winXP jsou úplně na hovno! Proto rok 2013 považuji za nejhorší období která RC-VV zažila. Doufám že na nový rok bude nový počítač a RC bude mít sílu se vyhrabat z tý hromady sraček ve který teď plave.


Andělé noci

4. prosince 2013 v 23:33 Animáky A-Z
rok výroby: 2013
žánr: akční, horor
režie: Michal Větrovský
dabing: Artur Komňacký, Sebastian Puchmertl, Michal Větrovský, Jan Laurin, Jan Pohančeník, Tomáš Koprušťák a Marek Fousek

příběh: Děj se odehrává v přítomnosti, Transilvánii sužuje krutovláda Úpírů v čele rodiny Romulovy s knížetem Auméliem.. Do Transilvánie jednoho dne zavítá Van Helsing, s jasným cílem, osvobodit obyvatele této oblasti a zkoncovat s dalším rodem upírů... Zajimavá chvíle nastává kdy barman jednoho z motelů, který málem zemřel a Helsing mu zachránil život , bude chtít pomoci Helsingovi v jeho plánu , a na pomoc si volá ještě svého přítele Donateliho.. Jak to dopadne ? Přežijí tito statečný v hrůzné Transilvánii a zachrání všechny její obyvatele? nebo se stanou pamlskem a večerní svačinkou ?

zajímavosti:

 • Postava G.V.Helsinga je inspirována po Van Helsingovi z filmu : Van Helsing, kde postavu ztvárnil Hugh Jackman
 • Postava Rod Romulů v čele s Auméliusem je inspirován po Rodu Volturi ve filmech Stmívání.
 • Ghost za celý animák neřekl ani slovo
 • Ironie, že drákula , známý Transilvánský Upír je přemístěn do Waršavi a své sídlo " propůjčí " rodině Romulů
 • Animák se opozdil z důvodu vyčerpanosti Michala V. při jeho tvorbě
 • Jako u Rány slz, se děj opře o Bar ( motel ) kde se film odehrává, Bar bude hrát svou roli i v animácích jako RS2 nebo Posrané Štěstí
 • První animák, do kterého Sebík nemusel téměř zasahovat a Michal sám animoval,kreslil
 • Málem se stalo že Hlas Auméliuse bude také dabovat Michal, ale nakonec se s Jendou podařilo domluvit a vše napravit
 • Animák o upírech je vůbec první v Historii RC
 • Do animáku bylo použito celkem dost zvukových efektů
 • Michal se při kreslení krve, hodně inspiroval sebíkem a roztříknutá krev za hlavou prostě nemohla chybět
 • Do animáku bylo použito 647 obrázků//tedy 53,8 mb
 • Jedná se o první animák , kde bylo v titulcích po " Děkujeme za pozornost " použito jméno VobalVision

PŘEHRÁT