Únor 2014

Ted Merci 3 a Rány slz 2

28. února 2014 v 21:11 | SeBig |  Coming soon
Dlouho jsme sem nic nenapsali tak teď tu máme škvár novinek. První novinka je to, že Vobal napsal třetí a snad konečný scénář podle kterého nyní už kreslí Rány slz 2. Máte se na co těšit. Další novinka je to že jsem dopsal scénář na Ted Merci 3: Dračí hněv, tak snad během března Merci 3 vyjde. RS2 se zatím neví kdy vyjde, ale snad brzo už je to dlouho co jednička vznikla tak snad se těšíte!

Ted Merci 2: optika smrti

9. února 2014 v 23:24 Animáky A-Z
rok výroby: 2014
žánr: akční, krimi
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Tomáš Koprušťák, Jan Krákora, Marek Fousek, Monika Voráčková, Jan Pohančeník, Martin Borovec a Sebastian Puchmertl

příběh: Vracíme se zpět do New Yorku, sedmdesátých let, kde zločinnost nezná mezí a kde žije náš starý známý, drsný detektiv Ted Merci se vrací na obrazovky, aby vyřešil další případ. Tentokrát půjde o odstřelovače, který si skrz kukátko našel jako obět policejní důstojníky a detektivy, mezi kterýma je i Ted Merci. Najde Merci vraha?

zajímavosti:
  • Animák měl přesně 240 obrazků
  • Na animáku se pracovalo dohromady kreslení, stříhání atd. 4 dny.
  • Sára (Merciho sekretářka) má ve své kanceláři nefunkční hodiny na zdi. Vůbec se nehýbou.

PŘEHRÁT


Optika smrti: zbýva poslední scéná!

6. února 2014 v 22:07 | SeBig |  Novinky
Aby se neřeklo, že tu poslední dobou nic nepřidávám tak mám pro vás další novinky ohledně druhého dílu animáku Ted Merci: optika smrti. Přes minulý týden se ve škole kreslilo a zvládnul jsem 90% nakreslit zbýva však poslední scéna, která je akční takže si sní zítra ve škole pohraju. Mohlo to být dřív jenže se vyskytl problém s fleškou, ale už je vše v pořádku. Dialogy už se posilají daberům a už tu mám některé dabingy a jsme plně spokojen. Tento týden jsem přemýšlel o čem by mohl být další díl a už to mám jakž takž promyšlený, ale nic prozrazovat nebudu nechám vás překvapit a taky třetí díl budu kreslit podle toho jak se bude líbit druhej i když.. co si budeme povídat já tý trojky mám plnou hlavu takže se na to vrhnu v nejbližší době! Optika smrti by mohla vyjít v neděli večer či v pondělí uvidí se jak pujde stříhání ve WMM winXP.
Zde pár obrázku z filmu: