Březen 2014

Dračí hněv odklad a anketa!

18. března 2014 v 22:14 | SeBig |  Novinky
Tak jak jsem již psal že pokud pujde vše jak má, tak by Ted Merci 3: Dračí hněv mohl vyjít tento týden. Jenomže hlavné dabér má teď fofr, tím pádem se to přesouvá na další týden. Snad vše vyjde!
A já mezitím vyhlásil anketu o tom na jakém animáku mám dělat během dubna. Což bude poslední animák co budu dělat ve škole a pak hurá do práce vydělat si na vlastní počítač po maturitě, která mě čeká v květnu. Jsem posraný až za ušima.
Ve zmíněné anketě jsou dva animáky, ze kterých máte vybrat jeden, který by vás lákal víc. Je tam Ted Merci 4: Krvavý odznak a novinka Pod kapotou. Co by jste viděli radši? Neváhejte a hlasujte! :)

Dračí hněv tento týden?

17. března 2014 v 16:04 | SeBig |  Novinky
Třetí díl Teda Merciho dračí hněv, je dokreslen. Teď už jen poslat dialogy našim dabérům a může se začít stříhat! Když všechno půjde dobře bez žádneho zdržování mohl by se nám Merci ukázat již tento týden! Tak držte palce ať vše vyjde a snad se také těšíte.

Dále plánuji nějaký akční animák, který budu dělat během dubna ve škole. Bude se jednat opět o kraťas, ale také mám chuť udělat rovnou i čtvrtý díl Teda Merciho. Co vy by jste radši? Další díl Merciho nebo nějakou akční novinku?

Každopádně na trojku se můžete těšit již tento týden. Zde pár obrázků co jsme si ukázali a nějaký nový: