Duben 2014

Pod kapotou

17. dubna 2014 v 16:12 Animáky A-Z
rok výroby: 2014
žánr: akční
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Jakub Blažek, Michal Větrovský, Marek Fousek, Lubomír Novák, Jan Pohančeník a Sebastian Puchmertl

příběh: Stan je obyčejný týpek z Miami, co se živý jako zloděj aut. Jednou takhle ukradne auto jednomu nebezpečnýmu zloději, který své auto chce zpět. Jenže Stan a jeho parťák Myles auto prodali a aby ho dostali zpátky a mohli předat původnímu majitely musí o to auto závodit s novým majitelem, který své nově koupené a neuvěřitelně rychlé auto nechce jen tak vrátit. Jak tohle dopadne?

zajímavosti:
  • Animák měl 561 obrázků.
  • Původně měla být hlavní postava Travis (Marek Fousek), ale nakonec se z jeho postavy udělal záporák.
  • První závodní animák od RC-VV.

PŘEHRÁT


Nová "Laurinovka"

10. dubna 2014 v 1:07 | SeBig |  Novinky
Animák Pod kapotou (který obdržel nejvíc hlasů od diváků, při anketě: který animák mám kreslit dál) je dokreslen a čeká se až Vobal bude mít čas, abych to u něj mohl sestřihat a nahrát. Vypadá to na příští týden, tak snad to vyjde. Plánoval jsem tedy co budu dělat dál přemýšlel jsem o Ted Mercim 4, ale trojka nepřinesla moc velký divácký úspěch, proto jsem se poradil a došel jsem k názoru, že když ted bylo dost akčnáků, diváci si budou chtít taky zarelaxovat a zasmát se zase u nějaké té pohodové komedie. Hledal jsem ve svém starém seznamu, co udělám a přemýšlel jsem jestli Komparzistu nebo Horké hlavy. Oboje jsou to Laurinovky (tzv. hlavní role - Jan Laurin) jako byla Návnada nebo Jend a Jenada. Napsal jsem scénář a hned dnes ve škole jsem začal kreslit. Kreslení je v plném proudu pak mi začíná maturita (zkoušky atd.) tak mi držte palce a těšte se (snad) příští týden na Pod kapotou!

Přikládám zde obal na Pod kapotou a obrázek z nového chystaného animáku Horké hlavy:

Ted Merci 3: dračí hněv

2. dubna 2014 v 23:04 Animáky A-Z
rok výroby: 2014
žánr: akční, krimi
režie: Sebastian Puchmertl
scénář: Sebastian Puchmertl
dabing: Tomáš Koprušťák, Jan Krákora, Michal Větrovský, Monika Voráčková a Sebastian Puchmertl
příběh: New York, 80 léta. Merci je s kolegou Craullem povolán do čínské čtvrti, kde má své uzemí nebezpečná čínská mafie, která kšeftuje s drogamy. Dokáže se Merci s čínskou mafií vypořádat?
zajímavosti:
  • Animák měl 435 obrázků.
  • New Yorksý most, který je na začátku, kreslil Martin Borovec

PREHRÁT